گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/08/21 - 15:09
  • تعداد بازدید خبر : 607
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

آغاز ثبت نام دومین دوره آموزشی شنا، ورزش در آب و بدنسازی در پاییز 98

مدیریت تربیت‌بدنی دانشگاه دوره های جدید آموزشی شنا ویژه بزرگسالان، مدرسه آموزشی شنا ویژه فرزندان و نیز کلاس های آموزشی ورزش در آب و بدنسازی را بطور اختصاصی برای بانوان برگزار می کند.

94384.mp3 آغاز ثبت نام دومین دوره آموزشی شنا، ورزش در آب و بدنسازی در پاییز 98

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، دوره های آموزشی شنا بصورت اختصاصی ویژه کارکنان، دانشجویان، اعضای هیأت علمی و بازنشستگان دانشگاه علوم پزشکی تهران و خانواده های آنان (افراد دارای کارت عضویت دانشگاهی) در سه سطح مبتدی، متوسطه و پیشرفته و در ۱۲ جلسه برگزار خواهد شد.
همچنین فرزندان کارکنان، دانشجویان، اعضای هیأت علمی و بازنشستگان دانشگاه می توانند دوره های آموزشی شنا را در قالب "مدرسه شنا" پاییزه دانشگاه علوم پزشکی تهران به همراه والدین خود در مجموعه استخر و سونای شهید توکلی سپری کنند.
کلاس های آموزشی ورزش در آب و بدنسازی (کار با دستگاه) ویژه بانوان نیز در ۱۲ جلسه آموزشی در این مجموعه ورزشی برگزار می شود.
بنابر اعلام اداره گسترش ورزش های همگانی مدیریت تربیت‌بدنی، ثبت نام در کلاس های آموزشی ذکر شده از ۱۹ آبان ۹۸ آغاز و شروع دوره ها از ۲۶ آبان ماه تعیین شده است.
به دلیل محدودیت ظرفیت پذیرش در دوره های آموزشی، اولویت‌بندی بر اساس زمان ثبت‌نام متقاضیان صورت می پذیرد.
توضیح اینکه، همکاران علاقمند برای ثبت‌نام و یا کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس: ‌خیابان نصرت شرقی، نرسیده به میدان توحید، دانشکده پرستاری و مامایی، مجموعه استخر و سونای دانشگاه علوم پزشکی تهران مراجعه و یا با شماره تلفن ۶۶۴۲۰۷۳۸ تماس برقرار کنند.
برای دریافت اطلاعیه ثبت نام در دوره های آموزشی شنا، ورزش در آب و بدنسازی، اینجا کلیک کنید.
خبرنگار: نیلوفر کلانتری

  • گروه خبری : معاونت دانشجویی
  • کد خبر : 94384
خبرنگار
فرزاد  سلطانپور

فرزاد سلطانپور