گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/06/26 - 13:45
  • تعداد بازدید خبر : 59
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

آغاز ثبت نام رایگان کارگاه بازیگری ویژه دانشجویان دانشگاه

در راستای گسترش فعالیت های فرهنگی، هنری و ادبی برای دانشجویان، مدیریت هنری و فوق برنامه با آکادمی بازیگران جادویی که بنیانگذار آن از دانشجویان فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران است، قرارداد دوره آموزش بازیگری منعقد کرد.

161557.mp3 آغاز ثبت نام رایگان کارگاه بازیگری ویژه دانشجویان دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران معاونت دانشجویی فرهنگی، متین داستان پور مربی کارگاه بازیگری، فارغ التحصیل کارشناسی رشته پرستاری دانشگاه و دارای رتبه یک کارشناسی ارشد رشته کارگردانی تئاتر دانشگاه تهران و سوابقی همچون: کارگردان افتخاری اجرای پرفورمنس «مسخ»، دریافت مدرک هنر اجرا زیر نظر گروه مانسترتراک آلمان، داور بخش هنرهای نمایشی چند دوره از جشنواره بین المللی سیمرغ و ... را در کارنامه خود دارد.
شرکت در این کارگاه برای تمامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران، از مبتدی تا حرفه ای آزاد و رایگان است و پس از پایان دوره مدرک معتبر بازیگری اهدا خواهد شد.
توضیح اینکه، به انتخاب داستان پور کارگردان دوره، تعدادی از هنرجویان برای شرکت در گروه هنرهای نمایشی دانشگاه انتخاب و بر اساس تعداد بازیگران، آثاری برای یازدهمین جشنواره بین المللی سیمرغ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در محور تئاتر آماده و ارسال می شود و علاوه بر آن در سالن های معتبر تهران نیز این گروه ها به اجرای نمایش می پردازند.
علاقه مندان برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با دانیال روستایی سفیر دانشجویی بخش تئاتر جشنواره سیمرغ به شماره 09199939180 و دفتر کانون های دانشجویی مدیریت امور هنری و فوق برنامه با شماره 64432527 تماس بگیرند.
برای دریافت فراخوان جشنواره و مطالعه شرایط بخش هنرهای نمایشی، اینجا کلیک کنید.

  • گروه خبری : معاونت دانشجویی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 161557
خبرنگار
حسین شیخ محمدی

حسین شیخ محمدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید