گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/07/25 - 10:28
  • تعداد بازدید خبر : 684
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

احداث درمانگاه و داروخانه طب سنتی در مسیر پیاده‌روی اربعین

به همت کاروان خادمین سیده زینب سلام‌الله علیها، درمانگاه طب سنتی با عنوان درمانگاه امام رضا علیه‌السلام در عمود 795 مسیر پیاده‌روی زائرین اربعین حسینی احداث شد.

93513.mp3 احداث درمانگاه و داروخانه طب سنتی در مسیر پیاده‌روی اربعین

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی کاروان خادمین سیده زینب سلام‌الله علیها، فرشاد میرزایی، مسئول درمانگاه امام رضا علیه اسلام کاروان خادمین سیده زینب سلام‌الله علیها در گفتگویی با روابط عمومی کاروان خادمین سیده زینب سلام‌الله علیها با اشاره به اینکه درمانگاه طب سنتی از روز یکشنبه 21 مهر 98 آغاز به کار کرده و در حال ارائه خدمت به زائرین اباعبدالله علیه‌السلام است؛ افزود: گروه درمانی درمانگاه طب سنتی امام رضا علیه‌السلام شامل دو پزشک متخصص طب سنتی و یک پزشک عمومی، سه نفر گروه بخیه و پانسمان آقایان، هفت نفر گروه ماساژ آقایان، دو نفر پشتیبانی آقایان، شش نفر گروه بخیه و پانسمان بانوان، 9 نفر گروه ماساژ بانوان، دو نفر پشتیبانی بانوان، هشت نفر نیروی داروخانه و یک نفر مسئول روابط عمومی است که در قالب سه نوبت شش‌ساعته از ساعت شش صبح الی 24 شب در حال ارائه خدمت به زائران اباعبدالله هستند.
وی افزود: مراجعین این درمانگاه پس از ویزیت توسط پزشک متخصص، برای دریافت خدمت به داروخانه، بخش ماساژ و بخش بخیه و پانسمان ارجاع می‌شوند.
میرزایی با اشاره به حجم بالای مراجعه‌کنندگان به این درمانگاه گفت: روزانه بین 700 تا هزار تن از زائران برای دریافت خدمت به این درمانگاه مراجعه می‌کنند و پیش‌بینی ما این است که در این سفر به قریب 10 هزار نفر خدمت ارائه کنیم.
وی در خاتمه ضمن سپاسگزاری از همکاری صمیمانه برادران عراقی میزبان درمانگاه گفت: بر خود فرض می‌دانم از برادر عزیز جناب آقای ناظم الجبوری (ابو محمد) و همه همکارانشان در موکب شریف زیدالشهید تشکر کنم که بی‌منت به ما در برپایی این درمانگاه یاری رساندند.
توضیح اینکه، کاروان خادمین سیده زینب سلام‌الله علیها در قالب یک گروه 400 نفره، با احداث چهار درمانگاه ثابت (درمانگاه الزهرا سلام‌الله‌علیها در نجف، درمانگاه‌های العباس علیه‌السلام و سیده زینب سلام‌الله علیها در کربلا و درمانگاه امام رضا علیه‌السلام در عمود 795 مسیر نجف به کربلا ) و یک تیم پیاده در حال ارائه خدمات درمانی به زائرین اربعین هستند.

  • گروه خبری : دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 93513
خبرنگار
میرحامد  حسینی

میرحامد حسینی