• تاریخ انتشار : 1402/03/02 - 10:07
  • تعداد بازدید کنندگان خبر : 171
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

اطلاعیه در خصوص تغییر بیمه تکمیلی بازنشستگان دانشگاه از آتیه‌سازان به بیمه ایران

همکاران گرامی بازنشسته دانشگاه علوم پزشکی تهران می‌توانند نسبت به تغییر بیمه تکمیلی از آتیه‌سازان به بیمه ایران و ثبت اطلاعات در سایت بیمه ایران اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران معاونت توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع، همکاران گرامی بازنشسته دانشگاه علوم پزشکی تهران پیرو اطلاع‌رسانی قبلی مبنی بر تغییر بیمه تکمیلی از آتیه‌سازان به بیمه ایران و باتوجه‌به ثبت اطلاعات شما همکاران گرامی در سایت بیمه ایران در صورت استفاده از بیمه تکمیلی از تاریخ 1 فروردین 1402 (تاریخ شروع قرارداد بیمه ایران) مقتضی است برای دریافت هزینه درمانی موردنظر مدارک (فاکتور و صورت‌حساب‌های مربوطه) خود را به نماینده بیمه ایران مستقر در طبقه B2 ستاد مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تهران واقع در خیابان قدس نبش بلوار کشاورز ارائه دهید. تا نسبت به جبران هزینه درمانی شما اقدام شود.
همکاران در صورت تمایل باتوجه‌به مهلت باقی‌مانده تا پایان خردادماه خصوص انصراف از بیمه تکمیلی آتیه‌سازان اقدام کنند.           
 به اطلاع بازنشستگان  کشوری می رساند سامانه بیمه تکمیلی صندوق بازنشستگی جهت عضویت ، افزایش و انصراف از تاریخ اول فروردین 1402 تا 31 خرداد 1402 باز است.
همه بازنشستگان، از کارافتادگان و وظیفه بگیران می توانند از ابتدای سال ۱۴۰۲ به مدت سه ماه ، تا پایان خرداد ۱۴۰۲ با مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی به نشانی sabasrm.ir نسبت به ثبت درخواست انصراف یا برقراری خود و افراد تحت تکفل نیز اقدام کنند.

  • گروه خبری : معاونت توسعه مديريت و برنامه ريزي منابع
  • کد خبر : 235115
الهام علی
تهیه کننده

الهام علی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

نظر خود را درج نمایید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *