گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/05/14 - 10:54
  • تعداد بازدید خبر : 83
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

اعضای کمیته بحران کووید 19 بیمارستان سینا تشکیل جلسه دادند

دکتر محمد طالب پور، رئیس بیمارستان سینا، اولویت اول بیمارستان را رسیدگی به بیماران غیر کرونایی خواند و اولویت دوم را بیماران مبتلا به کرونا دانست.

159923.mp3 اعضای کمیته بحران کووید 19 بیمارستان سینا تشکیل جلسه دادند

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، نشست اعضای کمیته بحران کووید 19 بیمارستان سینا، شنبه 11 مرداد 99 برگزار شد.
در این نشست پس از اعلام آمار هفته بیست و سوم بیماران مبتلا به کووید 19 این مرکز، سوریا بابایی، مدیر دفتر پرستاری بیان داشت: در هفته بیست و سوم در اتاق عمل اورژانس بیشترین اعمال جراحی نسبت به هفته های گذشته انجام پذیرفته و درمانگاه تخصصی هفته پرکاری را سپری کرده است.
بابایی همچنین به پیگیری های انجام شده در راستای راه اندازی اتاق اکو بیماران مبتلا به کووید پرداخت و در ادامه با تشکر از داروخانه در خصوص تهیه وسایل حفاظتی خواستار توجه بیشتر به استانداردهای لازم در هنگام خریداری این وسایل شد. وی بر ضرورتی ایجاد روحیه در کادر درمانی نیز تاکید کرد.
دکتر محمد طالب پور؛ رئیس بیمارستان سینا نیز با بیان اینکه میزان پذیرش بیماران مبتلا به کووید در بیمارستان سینا از سقف تعیین شده برای این مرکز بیشتر شده است و ما در شرایط اضطرار به سر می بریم گفت: اگر در این شرایط بیماران بستری نیاز به ای سی یو داشته باشند با توجه به اینکه تخت های ای سی یو اشغال شده اند در صورت تقبل استادان ریه و به پیشنهاد دکتر سمیرا کفان، استاد بیماریهای ریوی، در داخل بخش های بستری شرایطی را برای اینتوبه تعداد انداکی از بیماران نیازمند محیا کنیم.
وی همچنین با بیان اینکه ممکن است با این بحران در بلند مدت دست و پنجه نرم کنیم گفت: این بحران نباید دیگر فعالیت های روتین همچون رسیدگی به بیماران دیگر، آموزش و پژوهش را تحت شعاع قرار دهد و باید در نظر داشته باشیم اولویت اول ما بیماران غیر کرونایی و آموزش است و اولویت دوم بیمارستان بیماران مبتلا به کرونا هستند.
در ادامه نشست، مهندس هادی مخبر، مشاور رئیس، دکتر کاظم آقامیر، قائم مقام بیمارستان، دکتر مهدی ابراهیمی، معاون درمان، دکتر رضا شریعت محرری، رئیس گروه بیهوشی، دکتر احمد سلیم زاده، رئیس بخش داخلی، دکتر اتابک نجفی، رئیس بخش های ای سی یو، دکتر مرتضی غوغایی، متخصص بیماری های داخلی، دکتر پویا پاینده مهر، رئیس بخش اورژانس، دکتر فرهاد نجم الدین، مسئول داروخانه و دکتر مرضیه پازوکی، فوق تخصص بیماری های تنفسی و ریوی به بیان مشکلات و نقطه نظرات خود پرداختند.

  • گروه خبری : بیمارستان سینا,اخبار
  • کد خبر : 159923
کلمات کلیدی
خبرنگار
رضا  آسيابي

رضا آسيابي

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید