گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/03/20 - 19:09
  • تعداد بازدید خبر : 232
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

افتتاح تصفیه خانه فاضلاب مجتمع بیمارستانی یاس

همزمان با گرامیداشت هفته محیط زیست، سیستم تصفیه خانه فاضلاب مجتمع بیمارستانی ياس با حضور دکتر فاطمه برنا معاون مدیرکل و رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهر تهران، دکتر آرش جعفریه رئیس و علیرضا تکلو مدیر مجتمع بیمارستانی یاس به بهره برداری رسید.

157079.mp3 افتتاح تصفیه خانه فاضلاب مجتمع بیمارستانی یاس

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی یاس، همزمان با گرامیداشت هفته محیط زیست، روز سه شنبه ۲۰ خرداد ۹۹ سیستم تصفیه خانه فاضلاب   این مجتمع بیمارستانی افتتاح شد.
دکتر جعفریه در مصاحبه با خبرنگار صدا و سیما گفت: حفاظت از محیط زیست از اهداف اصلی این مجتمع بیمارستانی است و این مجتمع بیمارستانی نامزد انتخاب واحدهای برتر خدماتی و صنعتی سبز استان تهران و دوستدار محیط زیست است.
رئيس اداره حفاظت محیط زیست شهر تهران در حاشیه این افتتاح‌ها با اشاره به اینکه با توجه به وسعت تهران و از بعد جمعیتی با احتساب بیمارستان‌های غیردولتی مجموعا ۱۶۴بیمارستان در سطح شهر تهران وجود دارد، افزود: یکی از اولویت‌ها برای فعالیت بیمارستان‌ها نصب سیستم تصفیه فاضلاب و مدیریت پسماندها است که در شهر تهران این امر اجرایی شده و تقریبا همه بیمارستانها به سیستم تصفیه فاضلاب مجهز شده اند.
وی با بیان اینکه در مجتمع بیمارستانی یاس که سیستم تصفیه فاضلاب آن به بهره برداری رسید روزانه حدود ۳۰۰ متر مکعب فاضلاب تولید می‌شود و امروز از خروجی آن نمونه برداری نیز صورت می‌گیرد، گفت: ویژگی مهمی که این تصفیه خانه دارد، تصفیه و بازچرخانی آب برای مصارف بیمارستان است که موجب کاهش مصرف و جلوگیری از هدر رفت آب می‌شود.

  • گروه خبری : مجتمع بیمارستانی یاس,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 157079
خبرنگار
زهرا  احمدی

زهرا احمدی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید