گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1401/08/29 - 14:07
  • تعداد بازدید کنندگان خبر : 1532
  • زمان مطالعه : 3 دقیقه
نشست هیئت رییسه دانشگاه برگزار شد

افزایش یک میلیون تومانی حقوق کارکنان

در نشست هیئت رئیسه دانشگاه، در خصوص افزایش حقوق کارکنان، دستورالعمل استاد مدعو بین المللی، برنامه معاونت دانشجویی در مورد کارت دانشجویی و گزارش تدوین برنامه استراتژیک حوزه فناوری اطلاعات دانشگاه بحث و بررسی شد.

220871.mp3 افزایش یک میلیون تومانی حقوق کارکنان
نشست هیات رییسه دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر حسین قناعتی، رئیس دانشگاه، در ابتدا از دکتر بیگلر برای ساماندهی داروخانه های سیزده آبان و از دکتر اولیایی منش برای پیگیری پایگاه های سلامت قدردانی کرد و از دکتر رحیم نیا خواست تا گزارشی از پروژه های عمرانی نیمه تمام ارائه کند.

وی با اشاره به کمبود دارو، بر ضرورت پیش بینی ملزومات کشور تاکید کرد و گفت: کشور نیازمند مدیریت پویا در حوزه تجهیزات و ملزومات پزشکی به ویژه در همه گیری ها است؛ از این رو باید همواره پیش بینی های لازم را داشته باشیم و ذخیره مناسبی از ملزومات کشور آماده کنیم.

دکتر قناعتی از افتتاح برخی پروژه ها در آینده نزدیک خبر داد و گفت: دکتر رحیم نیا برنامه جامعی را در خصوص پروژه های نیمه تمام و کارهایی که باید انجام دهیم در اختیار داشته باشند.

رئیس دانشگاه، در بخش دیگری از سخنان خود، بررعایت قانون در کلاس های درس تاکید کرد.

دکتر قناعتی، افزود: جامعه موفق همواره در حال بازسازی خود است و بر اصلاح ناکارآمدی ها، سو مدیریت ها و عدم شایسته سالاری های خود، تلاش می کند.

رئیس دانشگاه، از همکاران خواست " برای بازسازی هوشمند چاره اندیشی کنند و راهکار ارائه دهند" و خاطر نشان کرد: کشور در سالهای پس از انقلاب، رشد خوبی از لحاظ بهداشت و درمان، سد سازی و بسیاری از صنایع داشته است و اکنون باید بر نقاط قوت کشور تاکید شود.

دکتر قناعتی، با اشاره به گزارش آیین نامه دعوت از اساتید بین المللی، گفت: از دکتر علامه می خواهم تا با همفکری مدیران گروه های آموزشی، از توان و ظرفیت برخی اساتید داخلی که تجربه های منحصر به فردی دارند نیز استفاده کنند.

وی در پایان از آمادگی بانک ملت، برای راه اندازی کارت هوشمند دانشجویی خبر داد و گفت: این کارت قابلیت حضور و غیاب، شارژ مالی و بسیاری از امکانات دیگر را دارد.

پیش از دستور

در این نشست حجت الاسلام و المسلمین سید مجید قریشی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، روایتی را از نهج البلاغه بیان کرد.

در ادامه دکتر علیرضا اولیایی منش، معاون بهداشت دانشگاه گفت: خوشبختانه شهرداری تهران جانمایی ها را برای پایگاه های بهداشتی در حوزه بهداشت انجام داده و دانشگاه پس از تحویل زمین ها، هماهنگی لازم برای ساخت با وزارت بهداشت انجام خواهد شد.

دکتر رامین رحیم نیا، معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه، نیز گزارشی از وضعیت افزایش حقوق کارکنان در قالب ترمیم حقوق اعلام کرد و افزود: بر اساس این افزایش، مبلغ یک میلیون و پنج هزار تومان به حقوق همه کارکنان اضافه خواهد شد و احکام از امروز قابل رویت خواهد بود.  

دستور جلسه

دکتر محمد حسین آیتی، معاون بین الملل دانشگاه، به ارائه گزارشی از دستورالعمل استاد مدعو بین المللی پرداخت و گفت: از سال 96 تا کنون 106استاد بین المللی دعوت شده اند که نیازمند سازو کار مشخص برای تنظیم روابط  با آنها بودیم و اکنون این آیین نامه در راستای نظم بخشی به فرآیند دعوت از اساتید بین المللی طراحی شده است.

دکتر مهدی ابراهیمی، معاون دانشجویی دانشگاه، نیز گزارشی از ویژگی ها و کاربرد کارت های دانشجویی در دانشگاه های بزرگ دنیا ارائه کرد و گفت: در نظر داریم اجرای آزمایشی این کارت ها از دانشکده داروسازی آغاز شود. مقدمات مورد نیاز برای همکاری با بانک ملت نیز در حال آماده سازی است.

دکتر سید احمد رضایی، مدیر آمار و فناوری اطلاعات دانشگاه، گزارشی از تدوین برنامه استراتژیک حوزه فناوری اطلاعات دانشگاه، اهداف، برنامه ها و اقدامات ارائه کرد.

  • گروه خبری : ستاد مرکزی روابط عمومی
  • کد خبر : 220871
نسیم  قرائیان
خبرنگار

نسیم قرائیان

فیلم بردار

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید