گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/07/23 - 08:47
  • تعداد بازدید خبر : 283
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

امضای تفاهم نامه همکاری دانشکده بهداشت و مجمع شهرداران آسیایی

تفاهم نامه همکاری دانشکده بهداشت و مجمع شهرداران آسیایی به صورت مجازی امضا شد.

162566.mp3 امضای تفاهم نامه همکاری دانشکده بهداشت و مجمع شهرداران آسیایی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشکده بهداشت، سه‌شنبه 22 شهریور 99، با حضور دکتر کاظم ندافی رئیس دانشکده بهداشت و دکتر گرشاسب مظفری دبیر کل مجمع شهرداران آسیایی، مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری به‌صورت مجازی برگزار شد.

در این نشست مجازی دکتر مظفری بر ضرورت موضوع شهرهای زیست پذیر و شهرهای تاب آور تأکید کرد و یادآور شد دانشکده بهداشت می‌تواند با همکاری‌های علمی خود، شهرهای آسیایی را در تحقق این هدف یاری کند.

وی گفت: با بستری که در مجمع شهرداران آسیایی فراهم شده است، می‌توان تحقیقات بین‌المللی را با شهرهای آسیایی تدوین و اجرا کرد.

سپس دکتر ندافی گفت: این موضوع که امروزه شهرها با مشکلات عدیده‌ای ازجمله موضوعات زیست‌محیطی مثل آلودگی هوا مواجه هستند که باتجربه و دانشی که در مجموعه دانشکده بهداشت وجود دارد می‌توان در خصوص حل این مشکلات در شهرهای آسیایی مؤثر باشد.

رئیس دانشکده بهداشت اظهار امیدواری کرد این تفاهم‌نامه بتواند بستری برای انجام دوره‌های آموزشی و همچنین تحقیقات بین‌المللی فراهم کند.

در پایان دکتر امیرحسین تکیان معاون بین‌الملل دانشکده بهداشت به ظرفیت‌های دانشکده در حوزه‌های مدیریت خدمات بهداشتی، سیاست‌گذاری سلامت و مدیریت حوادث و بلایا اشاره کرد.

توضیح اینکه مجمع شهرداران آسیایی؛ سازمانی است که با همکاری بیش از صد شهر آسیایی از کشورهای مختلف ازجمله ایران، ترکیه، لبنان، فلسطین، چین، تایلند و ... تشکیل‌شده است.

 

 

  • گروه خبری : دانشکده بهداشت,گروه خبری RSS,گروه خبری اینستاگرام
  • کد خبر : 162566
خبرنگار
نسیبه  جلالوند

نسیبه جلالوند

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید