گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1399/09/04 - 11:41
  • تعداد بازدید خبر : 137
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

اهدای کتاب کودک به بخش کودک کتابخانه بیمارستان بهرامی توسط خیریه کودکان فرشته اند

خیریه کودکان فرشته اند تعدادی کتاب کودک به بخش کودک کتابخانه بیمارستان بهرامی اهدا کرد.

164066.mp3 اهدای کتاب کودک به بخش کودک کتابخانه بیمارستان بهرامی توسط خیریه کودکان فرشته اند

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران بیمارستان کودکان بهرامی، خیریه کودکان فرشته اند با مدیریت سید نصرالدین موسوی نژاد، تعدادی کتاب کودک که با کمک خیران گردآوری شده بود به بخش کودک کتابخانه بیمارستان بهرامی اهدا کرد.

بخش کودک کتابخانه بیمارستان بهرامی با توجه به مراجعه مکرر کودکان بستری در این بیمارستان و نیاز موجود، ایجاد شد . ابتدا چند قفسه برای این کار در نظر گرفته شد. سپس اطلاعیه ای در بیمارستان منتشر شد و از کارکنان بیمارستان خواسته شد تا به تأمین منابع مورد نیاز این بخش کمک کنند. این کمک ها به سه شکل بود: خرید و اهدای کتاب کودک، اهدای کتاب دست دوم که دیگر مورد نیاز نیستن، و اهدای کتابهای کهنه و قدیمی تا با فروش آنها به صورت ضایعات کاغذی، کتاب نو تهیه شود. یکی از کارکنان بیمارستان با 20 عدد کتاب اولین اهدا کننده کتاب به این بخش بود. سپس یکی از اعضای هیئت علمی مبلغ 500 هزار تومان اعتبار در اختیار مریم سپهوند کتابدار این بخش قرار داد که با آن تعداد  107 عدد کتاب خریداری و به مجموعه اضافه شد. کم کم به تعداد اهدا کنندگان کتاب اضافه شد و اعضای هیئت علمی، کارکنان و دانشجویان بیمارستان کتابهایی را به این بخش اهدا کردند.

بخش کودک کتابخانه بیمارستان بهرامی هم اکنون با مجموعه مناسبی که با کمک خیران گردآوری شده در حال خدمت رسانی به کودکان بستری و همچنین فرزندان کارکنان این بیمارستان است. میانگین امانت کتاب به صورت ماهانه در این کتابخانه 50 نفر است. به عبارتی ماهانه 50 نفر از بخش کودک کتابخانه، کتاب امانت می گیرند.

  • گروه خبری : بیمارستان بهرامی
  • کد خبر : 164066
مریم سپهوند
خبرنگار

مریم سپهوند

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید