گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1400/03/10 - 15:20
  • تعداد بازدید خبر : 1074
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

بازدید رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از بیمارستان بهرامی

مهندس مسعود شفیعی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، حشمت الله سلیمانی رئیس گروه امور علمی، فرهنگی و آموزشی این سازمان و دکتر محمود بیگلر معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه در بیمارستان بهرامی حضور یافتند و از بخش های مختلف بازدید کردند.

178962.mp3 بازدید رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از بیمارستان بهرامی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران بیمارستان کودکان بهرامی، دکتر مجتهدی رئیس این بیمارستان بعد از معرفی بیمارستان و اشاره به قدمت و خوشنامی آن گفت: در همه رشته ها دو یا سه هیئت علمی داریم تا بتوانیم پوشش خوبی در درمانگاه و بخش های بستری داشته باشیم.
وی افزود: دستگاه هایی که با کمک خیرین برای بخش مراقبت های ویژه تهیه کردیم، در همه گیری کرونا به درمان بیماران بسیار کمک کرد. در بخش اورژانس پزشک مقیم فوق تخصص داریم. ما هیئت علمی هایی داریم که کشیک می دهند. بیمارستان با توجه به قدمت زیادی که دارد، مشکلات زیادی نیز دارد که من توانستم حمایت اعضای هیئت علمی را جلب کنم. بخش داخلی دو که شرایط بسیار نامناسبی داشت، با هزینه شخصی یکی از اعضای هیأت علمی بازسازی شد.

مهندس شفیعی ضمن قدردانی از خدمات کادر درمان بیمارستان بهرامی به ویژه در همه گیری کرونا گفت: پیشگیری و درمان و دسترسی همگانی به خدمات درمانی باید مورد توجه قرار گیرد و باید به مقوله اقتصاد سلامت نگاه عقلانی داشت.

در بازدید از بخش نوزادان دکتر پیمانه علیزاده رئیس بخش نوزادان گفت: با توجه به اینکه در این بخش مادرانی از نوزاد نگهداری می کنند که تازه زایمان کرده اند، باید امکاناتی برای رفاه حال آنها در نظر گرفته شود از جمله صندلی راحتی که مادر زائو بتواند روی آن راحت استراحت کند. در بخش نوزادان نیروهای متخصص و باتجربه ای داریم که مراقبت های ویژه ای به مراجعه کنندگان ارائه می دهند ولی متأسفانه امکانات ما در این بخش ضعیف است.

در بازدید از بخش خون دکتر سید محمدعلی احسانی فوق تخصص خون و سرطان گفت: در تأمین داروهای بیماران سرطانی به مشکل برخورده ایم. دارو نیست و اگر هست، کیفیت ندارد.

در بازدید از اتاق عمل و بخش جراحی دکتر منصور ملائیان رئیس بخش جراحی و دکتر پرستو آریانا فوق تخصص بیهوشی نکات ضعف و قوت این بخش را ارائه کردند. دکتر مجتهدی گفت: این بخش یکی از فعال ترین بخش های بیمارستان است. در حال حاضر دو اتاق عمل خوب داریم و قابلیت داشتن سه یا چهار اتاق عمل به صورت همزمان را داریم.

بعد از حضور در بخش PICU و اورژانس و ساختمان اداری در حال تکمیل، این بازدید پایان یافت.

  • گروه خبری : بیمارستان بهرامی,گروه خبری RSS,ماه نمای دانشگاه
  • کد خبر : 178962
مریم سپهوند
خبرنگار

مریم سپهوند

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید