گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/01/26 - 15:06
  • تعداد بازدید خبر : 422
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت از مجتمع خوابگاهی کوی دانشگاه و مجموعه ورزشی شهید چمران

مهندس رحیمی به همراه جمعی از مسئولان صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از پیشرفت پروژه های عمرانی واقع در مجتمع کوی دانشگاه علوم پزشکی تهران و مجموعه ورزشی شهید چمران بازدید کرد.

153397.mp3 بازدید رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت از مجتمع خوابگاهی کوی دانشگاه و مجموعه ورزشی شهید چمران

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، این بازدید روز دوشنبه 25 فروردین 99 از ساعت 8:30 تا 10 صبح با حضور مهندس بهروز رحیمی رئیس صندوق رفاه، دکتر بهزاد تدین معاون تسهیلات و دکتر محمود صمدپور مشاور ریاست صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت، دکتر محمدحسین پورغریب معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه، دکتر فرهاد رضایی مدیر امور خوابگاه ها و جمعی از همکاران معاونت دانشجویی فرهنگی از ساختمان خوابگاهی تازه احداث بوستان 6 پسران، پروژه در دست احداث خوابگاه گلستان 5 دختران و نیز پروژه های بازسازی آشپزخانه کوی و سالن مطالعه دختران و پسران و خانه فرهنگ با هدف بررسي آخرین وضعيت پیشرفت پروژه ها و پیگیری های لازم انجام شد.
در ادامه پس از کوی دانشگاه، مسئولان صندوق رفاه و دانشگاه به مجموعه ورزشی شهید چمران عزیمت کردند و از آن جا نیز از فضاهایی مانند مجموعه استخر و سونا که مدتی است راه اندازی شده و همچنین زمین های فوتبال چمن مصنوعی، سالن چندمنظوره و... بازدید به عمل آوردند.
در این بازدید دکتر پورغریب، توضیحاتی در خصوص راه اندازی پروژه ها و مشکلات موجود ارائه داد.
همچنین، مهندس رحیمی درخصوص برنامه های توسعه ای ویژه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران، قول مساعد و همکاری داد.

  • گروه خبری : معاونت دانشجویی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 153397
خبرنگار
حسین شیخ محمدی

حسین شیخ محمدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید