گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 95/01/31 - 12:54
  • تعداد بازدید خبر : 1376
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

بازدید سرزده اعضای هیئت‌رئیسه دانشگاه از بیمارستان آرش

ورود اعضای هیئت‌رئیسه در حوزه عملیاتی این احساس را در کارکنان تقویت می‌کند که مشکلاتشان بی‌واسطه شنیده می‌شود.

59530.mp3 بازدید سرزده اعضای هیئت‌رئیسه دانشگاه از بیمارستان آرش

گالری 1
گالری2

در راستای بازدیدهای سرزده هیئت‌رئیسه از مراکز تابعه، دوشنبه 30 فروردین 95 ساعت 21:30 شب، دکتر ابوالحسنی مشاور رییس دانشگاه در حوزه سلامت و دکتر پارسا پور مدیر حوزه ریاست و سرپرست روابط عمومی دانشگاه با همراهی دکتر عباسی مدیر نظارت و اعتباربخشی معاونت درمان از بیمارستان آرش بازدید کردند.
در این بازدید که از بخش‌های اورژانس، بخش ویژه نوزادان NICU و بخش بستری زنان و زایمان انجام شد حجی آبادی سوپروایزر بیمارستان نیز اعضای هیئت‌رئیسه را همراهی کرد.
دکتر ابوالحسنی مشاور رییس دانشگاه انگیزه خوب کادر پرستاری، انجام مناسب ویزیت و رضایت از پرداخت پرسنلی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: عدم هماهنگی لازم با پرسنل پرستاری پیش از حذف NURSERY در بخش های بیمارستان موجب نارضایتی پرستاران شده است.
دکتر پارسا پور اظهار داشت: به نظر می‌رسد فعالیت‌های عمرانی که به‌طور همزمان در بیمارستان آرش برای بهبود فضای فیزیکی در حال انجام است ارائه خدمات را با مشکلاتی مواجه کرده است که امیدواریم با اتمام آن این مشکلات رفع شود.
سرپرست روابط عمومی دانشگاه یکی از نقش‌های اساسی روابط عمومی را پل ارتباطی میان مجموعه و مدیریت اعلام کرد و افزود: فکر می‌کنم این نوع حرکت‌ها در سطح هیئت‌رئیسه که ورود به فضای عملیاتی است باعث می‌شود مسئولین ارشد دانشگاه مستقیماً در جریان امور قرار بگیرند و از طرفی این احساس در بین کارکنان ایجاد شود که مشکلاتشان بی‌واسطه منعکس می‌شود و طبعاً روابط عمومی در این زمینه نقش سازمانی خود را در هر چه‌بهتر برگزار شدن این ارتباط باید ایفا کند.
دکتر پارسا پور همچنین در پایان سخنان خود گفت: آنچه در این بازدید برای من آزاردهنده بود، محبوس شدن پوستر حقوق بیمار میان پوستر قانون مجازات اسلامی و حقوق کارکنان بود که به نظر من این احساس را در مخاطب ایجاد می‌کند که احترام ما به حقوق بیمار مشروط است. البته این مشکل مختص بیمارستان آرش نیست.
دکتر عباسی مدیر اداره نظارت و اعتباربخشی معاونت درمان گفت: در این بازدیدها ضمن بررسی مواردی چون تعهد حرفه‌ای، حضور متخصصین مقیم، معرفی به بیمار و چگونگی تعیین تکلیف بیماران در اورژانس و ... به همکارانمان در مراکز خدا قوت می‌گوییم و برایشان آرزوی سلامتی داریم./ق

خبر و عکس: باهو

  • گروه خبری : معاونت درمان,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 59530
خبرنگار
نجمه باهو

نجمه باهو