گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/08/04 - 15:55
  • تعداد بازدید خبر : 756
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

بازدید سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری شهر تهران از مرکز بهداشت جنوب تهران

سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری شهر تهران از ستاد مرکز بهداشت جنوب تهران بازدید و با رئیس این مرکز درباره مسائل مشترک در حوزه سلامت گفت و گو کرد.

93834.mp3 بازدید سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری شهر تهران از مرکز بهداشت جنوب تهران

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت جنوب تهران، نظام ملک شاهی، سرپرست معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان تهران بعدازظهر روز شنبه 4 آبان 98 با حضور در این مرکز در جلسه‌ای با دکتر قیوم زاده، رئیس مرکز بهداشت جنوب تهران شرکت کرد.
در جلسه معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری و رئیس مرکز بهداشت جنوب تهران در خصوص بازدید شعب اخذ رأی و احراز آمادگی از منظر بهداشتی و درمانی، نظارت بر مراکز تهیه پخت و توزیع غذای انتخابات، معرفی نماینده برای شرکت در جلسات شورای هماهنگی امور انتخابات مناطق آموزش‌وپرورش شهر تهران، نظارت بیشتر بر پایگاه‌های ستاد تغذیه مدارس و درمجموع وضعیت کلی بهداشت و درمان فردی. اجتماعی و محیطی مدارس و دانشگاه‌ها بحث و بررسی شد.
نظارت و اعمال قانون بیشتر در همه شرکت‌ها. کارخانه‌های تولیدی و اشتغال‌زایی و اصناف و بازاریان به‌ویژه عرضه‌کنندگان مواد غذایی، نوشیدنی و خوردنی. غذاخوری‌ها. رستوران‌ها. هتل‌ها و...و عرضه‌کنندگان این مواد در معابر و خیابان‌های عمومی با پیگیری قانونی شهرداری تهران و همچنین. تقویت نظارت‌ها بر آب شرب نقاط شهری و روستایی، توجه به وضعیت بهداشت خانواده‌ها به‌ویژه کودکان، تجزیه‌وتحلیل تصادفات و بیماری‌ها به‌ویژه، عفونی. قلبی و عروقی از دیگر محورهای گفت‌وگوی این دو مسئول بود.
ملک شاهی ضمن تشکر از اقدامات انجام‌شده در طرح کنترل فشارخون، تقویت و ادامه این طرح ملی را خواستار شد.
وی همچنین از اجرای برنامه ملی طرح سراج در منطقه ۱۷ شهر تهران استقبال و از فعالیت‌های انجام‌شده تشکر کرد.
راه‌اندازی خانه بهداشت در مکان متعلق به آموزش‌وپرورش در روستای جعفرآباد باقر اف، تهیه گزارش تحلیلی از کنترل خشم، کنترل ملی فشارخون، سراج و انتخابات با پیوست پدافند غیرعامل بهداشت و درمان، افرایش نظارت و تقویت برنامه‌های خانواده محور، تهیه و پخش دارو و تقویت برنامه‌های طرح ملی سلامت همگانی در این جلسه مطرح شد.

در ادامه سرپرست معاون سیاسی اجتماعی فرماندار شهر تهران از واحدهای ستادی بازدید کرد و از نزدیک با شرح وظایف واحدهای ستادی آشنا شد.
در پایان ملک شاهی از خدمات کارکنان ستاد و صف مرکز بهداشت جنوب تهران تقدیر و تشکر کرد.
خبرنگار: نگار دیوبندی

  • گروه خبری : مرکز بهداشت جنوب تهران ,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 93834
خبرنگار
نگار  ديوبندي

نگار ديوبندي