گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/02/01 - 09:27
  • تعداد بازدید خبر : 173
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

بازدید شبانگاهی مدیر شبکه بهداشت شهرستان ری از پایگاه بهداشت مراقبت مرزی فرودگاه امام خمینی (ره)

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری با حضور در پایگاه بهداشت مراقبت مرزی فرودگاه امام خمینی (ره) از نزدیک اقدامات انجام‌شده برای مسافران ورودی از کشورهای خارجی را ارزیابی کرد.

153616.mp3 بازدید شبانگاهی مدیر شبکه بهداشت شهرستان ری از پایگاه بهداشت مراقبت مرزی فرودگاه امام خمینی (ره)

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، دکتر علیرضا صدرائی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری بامداد یکشنبه سی و یکم فرودین 99 با حضور در پایگاه بهداشت مراقبت مرزی فرودگاه امام خمینی (ره) از نزدیک اقدامات انجام‌شده برای مسافران ورودی از کشورهای خارجی را ارزیابی کرد.
در این بازدید که در اولین ساعات روز سی و یکم فرودین ماه انجام شد، مدیر شبکه از بخش‌های مختلف کنترل و ارزیابی مسافران دیدن کرد.
دکتر صدرائی در خصوص اهمیت کنترل مسافران در هنگام ورود به کشور با کارشناسان پایگاه صحبت کرده و فعالیت‌های آنان را در کنترل اپیدمی ویروس کرونا بسیار مهم و ارزشمند دانست.
کارکنان پایگاه بهداشت مراقبت مرزی که از حضور مدیر شبکه در نیمه‌شب در پایگاه بسیار خرسند شده بودند، پیشنهاد‌های خود را برای ارتقا و بهبود فعالیت‌ها بیان کردند.
در حال حاضر ارزیابی و اقدامات مراقبتی برای همه مسافران ورودی از کشورهای خارجی توسط کارشناسان شبکه به‌دقت انجام می‌شود. این ارزیابی‌ها شامل تب سنجی، بررسی میزان اکسیژن خون، نمونه‌گیری و آموزش است.

  • گروه خبری : شبکه بهداشت و درمان ری,گروه خبری RSS,اخبار
  • کد خبر : 153616
خبرنگار
سعيده  شريفي

سعيده شريفي

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید