گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1400/01/10 - 20:11
  • تعداد بازدید خبر : 71
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

بازدید مدیر شبکه بهداشت و درمان از مراکز منتخب 16 ساعته شهرستان ری

دکتر علیرضا صدرائی با حضور در مرکز منتخب 16 ساعته شهدای احد و پایگاه مشیریه، ضمن دیدار نوروزی با کارکنان از نحوه ارائه خدمت در این مراکز در تعطیلات سال نو بازدید کرد.

171828.mp3 بازدید مدیر شبکه بهداشت و درمان از مراکز منتخب 16 ساعته شهرستان ری

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، در دهمین روز بهار، دکتر علیرضا صدرائی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری با حضور در مرکز منتخب 16 ساعته شهدای احد و پایگاه مشیریه، ضمن دیدار نوروزی با کارکنان شاغل در این دو واحد، از نحوه ارائه خدمت در ایام نوروز بازدید کرد.

در این بازدید، مدیر شبکه بهداشت شهرستان ری با تقدیر از زحمات همه کارکنان بخش بهداشت و درمان در دوران اپیدمی ویروس کرونا گفت: کنترل اپیدمی ویروس کرونا، نتیجه زحمات شبانه روزی شما عزیزان است. ما از نزدیک شاهدیم که همکاران گرامی، شبانه روز در تلاش هستند تا بتوانیم سلامت مردم را تامین کنیم.

دکتر صدرائی در ادامه ابراز امیدواری کرد تا مردم نیز با رعایت دقیق شیوه نامه های بهداشتی به یاری کادر بهداشت و درمان بیایند.

مدیر شبکه بهداشت شهرستان ری با حضور در بخش های مختلف این دو واحد بهداشتی ضمن گفتگو با همکاران، از  یخش های مختلف بازدید کرد.

  • گروه خبری : شبکه بهداشت و درمان ری,اخبار
  • کد خبر : 171828
سعيده  شريفي
خبرنگار

سعيده شريفي

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید