گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/09/13 - 17:54
  • تعداد بازدید خبر : 2501
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید معاون بهداشت دانشگاه از مرکز مشاوره بیماری های رفتاری در مجتمع بیمارستانی امام خمینی

معاون بهداشت دانشگاه به همراه رئیس مرکز بهداشت جنوب تهران از مرکز مشاوره بیماری های رفتاری در مجتمع بیمارستانی امام خمینی دیدن و از زحمات رئیس و کارکنان این مرکز تشکر کرد.

95334.mp3 بازدید معاون بهداشت دانشگاه از مرکز مشاوره بیماری های رفتاری در مجتمع بیمارستانی امام خمینی
به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت جنوب تهران، دکتر علیرضا دلاوری، معاون بهداشت به مناسبت هفته ایدز، روز چهارشنبه 13 آذر 98 به همراه دکتر محمدرضا قیوم زاده، رئیس مرکز بهداشت جنوب تهران با حضور در مرکز مشاوره بیماری های رفتاری با دکتر معصومه فرخ آشتیانی، رئیس و کارکنان این مرکز دیدار و ضمن شنیدن مشکلات از تلاش دلسوزانه کارکنان این مرکز قدردانی کرد.
دکتر علیرضا صدرایی، معاون اجرایی، دکتر علی نیک فرجام، مدیرگروه پیشگیری و مراقبت از بیماری ها و دکتر متین بازرگانی کارشناس ایدز معاونت بهداشت، در این بازدید دکتر دلاوری را همراهی کردند.
راه اندازی نوبت عصر مرکز مشاوره بیماری های رفتاری یکی از موضوعات مطرح شده در این بازدید بود که مقرر شد در جلسه ای که روز شنبه برگزار می شود، در مورد آن تصمیم گیری شود.
دکتر دلاوری در ادامه این بازدید با حضور در مرکز تحقیقات ایدز که در کنار مرکز مشاوره بیماری های رفتاری قرار دارد ضمن دیدار و گفت و گو با دکتر مینو محرز، رئیس مرکز  از مرکز ویژه زنان آسیب پذیر و باشگاه یاران مثبت هم دیدن کرد.
توضیح اینکه مرکز مشاوره بیماری های رفتاری مستقر در مجتمع بیمارستانی امام خمینی تحت نظر مرکز بهداشت جنوب تهران است.
«آگاهی و پیشگیری، آزمایش و درمان اچ آی وی، همه در یک کشتی نشسته‌ایم» شعار امسال روز جهانی ایدز است.
خبرنگار: مهدی گلپایگانی


 

 

  • گروه خبری : گروه خبری RSS
  • کد خبر : 95334
کلمات کلیدی
خبرنگار
مهدی  گلپایگانی

مهدی گلپایگانی