گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/10/20 - 14:22
  • تعداد بازدید خبر : 676
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع به همراه مدیر مالی و مدیر دفتر فنی دانشگاه از بیمارستان شریعتی

دکتر محمود بیگلر معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع دانشگاه با رئیس و مدیر بیمارستان شریعتی دیدار و از پروژه‌های این بیمارستان بازدید کرد.

168361.mp3 بازدید معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع به همراه مدیر مالی و مدیر دفتر فنی دانشگاه از بیمارستان شریعتی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران بیمارستان شریعتی، دکتر محمود بیگلر معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع دانشگاه، آزاده چتروز مدیر مالی و مهندس بهزاد مکری مدیر دفتر فنی دانشگاه شنبه 20 دی 1399 با رئیس، مدیر و مسئولان واحدهای پشتیبانی این بیمارستان دیدار کردند.

در این دیدار دکتر سعید رضا مهرپور، رئیس بیمارستان شریعتی درباره پروژه‌های بیمارستان شریعتی گفت: ساختمان جدید درمانگاه شهید داستانی و ساختمان امید در کنار اورژانس پیشرفت خوبی داشتند والان در حال خدمت‌رسانی در طبقه همکف و طبقه اول هستیم.

رئیس بیمارستان شریعتی همچنین در توضیح کاربری دیگر طبقات ساختمان امید گفت: طبقه سوم و چهارم نیز با کمک خیر آماده‌ نصب کنسول‌ها و تجهیز است و در صورت افزایش بیماران کرونا، از این بخش‌ها استفاده خواهیم کرد تا ساختمان اصلی بیمارستان پاک بماند.

دکتر مهر پور همچنین اتاق عمل‌های جدید بیمارستان را نیز آماده خدمت‌رسانی دانست و افزود: واحد CSSD بیمارستان هم آماده است که منتظر افتتاح رسمی آن هستیم. همچنین دکتر مهر پور تولید رادیو دارو در سیکلوترون بیمارستان شریعتی را از دیگر پروژه‌های انجام‌شده در این بیمارستان دانست و افزود: به‌زودی از ظرفیت آن برای تأمین رادیو داروی دیگر بیمارستان‌ها هم استفاده خواهد شد.

 در این جلسه ضمن بررسی فعالیت‌های نگهداری موتورخانه و همچنین هزینه‌های تأسیساتی بیمارستان دکتر بیگلر بر اولویت‌بندی و کارشناسی دقیق نیازمندی‌های بیمارستان برای راه‌اندازی کامل پروژه‌ها تأکید کرد. موضوع تأمین نیروی انسانی پرستار و دیگر کارکنان برای افتتاح بخش‌های جدید از دیگر مواردی بود که درباره آن صحبت شد.

همچنین دکتر بیگلر و همراهان وی از اورژانس تنفسی، بخش جدید کووید -19 و دیگر طبقات آماده‌شده در ساختمان امید، تأسیسات و موتورخانه بیمارستان، واحد جدید CSSD، اتاق عمل‌های جدید بیمارستان بازدید کردند.

 

 

  • گروه خبری : بیمارستان شریعتی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 168361
خبرنگار
 فرانک  معصومي فرد

فرانک معصومي فرد

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید