گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/04/15 - 08:15
  • تعداد بازدید خبر : 100
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بازدید معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)

دکتر ایرج حریرچی معاون کل وزارت بهداشت از اورژانس، بخش‌های بستری و ICU اختصاصی بیماران کرونا درمجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) بازدید کرد.

158820.mp3 بازدید معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره)

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) دکتر حریرچی و هیئت همراه شنبه ۱۴ تیرماه 99 از اورژانس اختصاصی، بخش بستری و ICU اختصاصی بیماران کرونا درمجتمع بازدید کردند و از نزدیک در جریان چگونگی مدیریت این بیماران و همچنین روند درمان آن‌ها قرار گرفتند.
در این بازدید دکتر صادق نیت رئیس مجتمع، دکتر دهقان معاون درمان مجتمع، دکتر افضلی مقدم رئیس اورژانس، معصومی معاون پشتیبانی، آریاملو مترون مجتمع  و رضا نژاد رئیس حراست مجتمع ایشان را همراهی می‌کردند.
مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برای بیماران کرونا اورژانس جداگانه‌ای طراحی کرده و بیماران قبل از ورود به اورژانس اصلی مجتمع، در این اورژانس تعیین تکلیف می‌شوند و در صورت تشخیص ابتلا به کرونا در بخش جداگانه و مجزا خدمات درمانی می‌گیرند. اگر بیماری به خدمات ICU احتیاج داشته باشد، به ICU جداگانه‌ای که برای این بیماران در نظر گرفته‌شده است منتقل و خدمات مراقبت‌های ویژه دریافت می‌کند.
سایر بیماران بستری درمجتمع، بدون اینکه تداخلی در امر درمان داشته باشند در بخش‌های دیگر از خدمات درمانی برای بیماری خود بهره‌مند می‌شوند.

  • گروه خبری : بیمارستان امام خمینی
  • کد خبر : 158820
کلمات کلیدی
خبرنگار
شهره  بیات

شهره بیات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید