گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 97/01/11 - 13:51
  • تعداد بازدید خبر : 1336
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

بازدید نوروزی دکتر امینی عضو هیئت رییسه دانشگاه از بیمارستان های بهارلو و ضیاییان

دکتر امینی گفت: حضور فعال همکاران ما در رده های مختلف پزشکی، پیراپزشکی، پرستاری و همه رشته هایی که به طور شبانه روزی در بیمارستان ها در ایام نوروز به بیماران خدمت می کنند، نمود عینی و تجلی رفتار حرفه ای است.

75535.mp3 بازدید نوروزی دکتر امینی عضو هیئت رییسه دانشگاه از بیمارستان های بهارلو و ضیاییان

گالری عکس
در این بازدید نوروزی که روز شنبه 11 فروردین 97 از اورژانس و بخش های ویژه بیمارستان های بهارلو و ضیاییان انجام شد، دکتر امینی عضو هیئت رییسه دانشگاه به همراه دکتر چراغزاده به نمایندگی از طرف ستاد هدایت و معاونت درمان از بخش های اورژانس و ویژه این بیمارستان ها دیدن کردند.
دکتر امینی در حاشیه این بازدیدها گفت: مهمترین هدف ما از حضور در بیمارستان ها در ایام نوروز قبل از هر چیز تبریک عید و خدا قوت گفتن به همه همکاران عزیزی است که در تعطیلات به جای ماندن در کنار خانواده، در بیمارستان ها حاضر و به بیماران خدمت می کنند. و در مرحله بعدی مایلیم اگر همکران در مراکز تحت پوشش مشکلی دارند، از نزدیک با ما در میان بگذارند، تا با طرح در جلسات هیئت رییسه نسبت به تسهیل و رفع آن چاره جویی شود.
وی در ادامه با اشاره به بازدید از بیمارستان های بهارلو و ضیائیان افزود: هر دوی این بیمارستان ها در منطقه جنوب تهران قرار داشته و شرایط ویژه ای دارند. مسافرینی که در این روزها از این سو وارد تهران می شوند در صورت نیاز به خدمات درمانی به این دو بیمارستان مراجعه می کنند. البته خوشبختانه ما مشکل جدی در ارائه خدمت به بیماران در این دو مرکز نداشتیم. ولی این دو مرکز هم مثل سایر بیمارستان های دانشگاه در این ایام با بار زیاد مراجعین مواجه هستند.  که خوشبختانه تلاش شده با استفاده از تمام ظرفیت موجود در خصوص  ترخیص یا انتقال به بخش بیمارانی که به اورژانس مراجعه می کنند، در اسرع وقت، تعیین تکلیف شود.
دکتر امینی همچنین با اشاره به مشکل محدودیت تخت های ویژه در شهر تهران گفت: ما در هر دو بیمارستان بیمارانی داشتیم که نیاز به ICU داشتند ولی با توجه به این که بخش های ویژه با ظرفیت کامل در حال ارائه خدمت است، سعی شده خدمت مورد نیاز بیمار در حد مقدور حتی در اورژانس ارائه شود.
وی در پایان یکی از مهمترین اصل رفتار حرفه ای مقدم دانستن منفعت بیمار به منفعت و علائق شخصی خواند و افزود: حضور همکاران ما در رده های پزشکی، پیرا پزشکی، پرستاری و همه رشته هایی که مشغول خدمت رسانی شبانه روزی در بیمارستان ها هستند، نمود عینی رفتار حرفه ای است. این که این عزیزان به خاطر منفعت بیمار در دریافت خدمات درمانی مطلوب حتی در روزهای عید و تعطیل به صورت بیست و چهار ساعته کار می کنند خود تجلی رفتار حرفه ای است و من از طرف هیئت رییسه دانشگاه از مسئولین و کارکنانی که در این ایام،  قبول زحمت کردند، ضمن خدا قوت، تشکر  و قدردانی می کنم.
توضیح آن که: در بیمارستان بهارلو دکتر موسوی رییس بیمارستان و در بیمارستان ضیاییان پناهی مدیر بیمارستان بازدیدکنندگان را همراهی کردند.
همچنین در بیمارستان بهارلو از بخش نوزادان نیز که یکی از بخش های فعال در ایام نوروز بود دیدن شد. همچنین دکتر موسوی در این بازدید ازتعداد 34 تولد در روز اول فروردین 97 در این بیمارستان خبر داد.
در بیمارستان ضیاییان نیز بعلاوه از پروژه در حال ساختی که تامین مالی آن توسط خیرین صورت گرفته، دیدن شد.

عکس و خبر: باهو

  • گروه خبری : گروه خبری RSS
  • کد خبر : 75535
خبرنگار
نجمه باهو

نجمه باهو