گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/01/05 - 12:23
  • تعداد بازدید خبر : 2591
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
خدمات درمانی در تعطیلات نوروز بدون وقفه ادامه دارد

بازدید نوروزی دکتر موسوی، عضو هیئت رئیسه دانشگاه از بیمارستان‌های رازی و ضیائیان در پنجمین روز سال جدید

دکتر موسوی، عضو هیات رئیسه دانشگاه به همراه دکتر گنجعلی خان پزشک مقیم ستاد هدایت دانشگاه در پنجمین روز از فصل بهار از بیمارستان های رازی و ضیائیان بازدید کردند.

86173.mp3 بازدید نوروزی دکتر موسوی، عضو هیئت رئیسه دانشگاه از بیمارستان‌های رازی و ضیائیان در پنجمین روز سال جدید
دکتر سید محمد هادی موسوی مدیر دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد ورسیدگی به شکایات و عضو هیات رییسه دانشگاه و دکتر علی گنجعلی خان پزشک مقیم ستاد هدایت دانشگاه، صبح روز دوشنبه 5 فروردین 98 همزمان با پنجمین روز سال جدید با حضور در بیمارستان‌های رازی و ضیائیان از نزدیک در جریان نحوه خدمت رسانی به بیماران قرار گرفتند.
عضو هیات رییسه دانشگاه به همراه پزشک مقیم ستاد هدایت دانشگاه ابتدا با حضور در بیمارستان رازی و با همراهی دکتر ربابه عابدینی، رئیس بیمارستان و با همراهی منصوره قنبری سرپرستار و زهرا دری سوپروایزر از اورژانس، درمانگاه پوست و بخش بستری این بیمارستان دیدن کردند.
اعضای تیم بازدیدکننده، سپس با حضور در بیمارستان ضیائیان با دکتر محمد عفت پناه، رئیس بیمارستان دیدار و با همراهی رقیه عابدی مترون بیمارستان و فریبا امینی سوپروایزر، از اورژانس، درمانگاه و بخش‌های ویژه دیدن و با بیماران گفت‌وگو کردند.
دکتر موسوی در پایان بازدید و در گفت‌وگو با روابط عمومی دانشگاه گفت: به لطف خدا هر دو بیمارستان به‌طور کامل فعال بودند. ما هم در تعطیلات نوروز برای تبریک عید به همکاران و یک ارزیابی کلی از وضعیت این دو بیمارستان بازدید کردیم.بیمارستان فوق تخصصی پوست رازی، مرجع پوست در ایران  
 وی افزود: تعداد بیماران در اورژانس بیمارستان رازی زیاد بود اما همه تعیین تکلیف و منتقل شده بودند و اورژانس شرایط خوبی داشت و با توجه به اینکه در ساعات اولیه صبح برای بازدید مراجعه کرده بودیم؛ بیش از 200 شماره برای ویزیت ارائه شده بود و درمانگاه بیمارستان نیز فعال خدمت رسانی می کرد و رئیس بیمارستان هم حضور فعال داشت. 


بیمارستان ضیائیان برترین بیمارستان عمومی دانشگاه در ارائه خدمات درمانی کارآمد و عادلانه
دکتر موسوی در ادامه افزود: بیمارستان ضیائیان یکی از بیمارستان های رفرانس در جنوب شهر است و مراجعات زیادی روزانه دارد که خوشبختانه تمام بخش ها فعال بود و در بازدید رئیس بیمارستان و مترون نیز حضور داشتند که از همه عزیزانی که در حال خدمت رسانی هستند؛ تقدیر و تشکر می کنم و از طرف اعضای هیات رییسه دانشگاه به تمام همکاران پرتلاش خسته نباشید و خداقوت می گویم. 
وی خاطرنشان کرد: امیدوارم سال جدید، سالی پر برکت و بسیار خوب برای همه باشد و گرفتاری و دغدغه مردم در بحث بهداشت و درمان کم تر شود و بتوانیم آلام مردم را کم کنیم.
در ادامه دکتر علی گنجعلی خان پزشک مقیم ستاد هدایت دانشگاه، ضمن تبریک سال نو و با اشاره به اینکه بیمارستانهای رازی و ضیائیان بسیار عالی بودند و فراتر از انتظارش ظاهر شدند؛ گفت: در جریان بازدید از این دو بیمارستان درمانگاه ها در حد نهایت فعال و همه پزشکان متخصص در حال ویزیت بیماران بودند که البته این نقطه قوت دو بیمارستان است. 
وی یادآور شد: این باعث خوشحالی است و به نظر می رسد که امور درمانی بیماران در حال انجام و تعیین تکلیف است اورژانس ها شرایط مناسبی داشتند و بیماران به بخش ها منتقل شده بودند و در بخش ها هم از خدماتی که گرفته بودند رضایت داشتند، مشخص بود که ویزیت ها در اسرع وقت انجام شده است و بیماران معطل کاری نبودند و این نوید عید خوبی را می دهد، امیدوارم در طی سال هم شاهد این موفقیت ها باشیم.
خبرنگار و عکاس: الهام علی  
  • گروه خبری : ستاد مرکزی روابط عمومی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 86173
خبرنگار
الهام علی

الهام علی