گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/05/19 - 09:10
  • تعداد بازدید خبر : 60
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

بازدید کارشناس مرکز بهداشت جنوب تهران از پایگاه‌های سنجش نوآموزان برای پیشگیری از کرونا

واحد سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس مرکز بهداشت جنوب تهران از پایگاه‌های سنجش نوآموزان برای پیشگیری از کرونا بازدید کرد.

160040.mp3 بازدید کارشناس مرکز بهداشت جنوب تهران از پایگاه‌های سنجش نوآموزان برای پیشگیری از کرونا

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مرکز بهداشت جنوب تهران، همزمان با شروع سنجش نوآموزان اول ابتدایی به‌منظور هماهنگی با پایگاه‌های سنجش و نظارت بر گندزدایی محیط پایگاه‌های سنجش برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا نسرین جوادی، کارشناس واحد سلامت نوجوانان جوانان و مدارس این مرکز روز سه‌شنبه ۱۴ مرداد ۹۹ از پایگاه‌های سنجش مرضیه یزدی و جواد موفقیان واقع در منطقه 16 آموزش‌وپرورش بازدید کرد.
در این بازدید ابتدا جلسه‌ای به‌منظور تشریح اهمیت انجام ضدعفونی و گندزدایی محیط مدرسه با مدیران پایگاه‌ها برگزار شد در ادامه از عملکرد پذیرش، مراقب سلامت، بینایی‌سنجی و شنوایی‌سنجی، آمادگی تحصیلی بازدید و چک‌لیست مربوط به سنجش را تکمیل کرد.
در این جلسه مقرر شد مدیران و مسئولان پایگاه‌های سنجش در اسرع وقت اقدام به رفع نقایص کنند، پوسترها و تراکت‌های مربوط به پیشگیری ازکرونا را نصب و نسبت به ثبت دانش آموزان و کارکنان در سامانه سلامت اقدام کنند.  • گروه خبری : مرکز بهداشت جنوب تهران ,اخبار
  • کد خبر : 160040
خبرنگار
نگار  ديوبندي

نگار ديوبندي

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید