گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/04/02 - 15:57
  • تعداد بازدید خبر : 1028
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

با حضور رئیس دانشگاه نشست کمیته اپیدمیولوژی کووید 19 دانشگاه برگزار شد

در نشست کمیته اپیدمیولوژی کووید 19، اقدامات و گزارش‌های تهیه‌شده در 4 ماه گذشته تاکنون و همچنین برنامه‌های آینده رصد و پایش وضعیت اپیدمی در جمعیت تحت پوشش دانشگاه در شهر تهران تشریح شد.

158331.mp3 با حضور رئیس دانشگاه نشست کمیته اپیدمیولوژی کووید 19 دانشگاه برگزار شد

گالری عکس
در این نشست که 2 تیر 99 در سالن شورای دانشگاه برگزار شد، دکتر اکبر فتوحی رئیس موسسه ملی تحقیقات سلامت و دکتر مسعود یونسیان عضو هیئت‌علمی دانشگاه، اقداماتی که تاکنون در این کمیته صورت گرفته و همچنین برنامه‌های آینده به‌منظور فعالیت مؤثرتر را بیان و بر فراهم آوردن شواهد لازم به‌منظور تصمیم‌گیری کنترل اپیدمی تأکید کردند.
در این نشست رئیس دانشگاه و معاونان درمان و بهداشت دانشگاه نیز نقطه نظرات و انتظارات خود از کمیته را به‌منظور تولید شواهد علمی موردنیاز، مطرح کردند.
 با توجه به مسئله طولانی بودن  اپیدمی کووید 19 در کشور مقرر شد، این کمیته  به‌طور مستمر همه‌گیری کرونا را رصد و متناسب با شرایط، به‌روزترین شواهد علمی موردنیاز را برای تصمیم‌گیری بهتر در اختیار مدیران دانشگاه قرار دهد.
در این کمیته تأکید شد، مدیریت، کنترل و مهار اپیدمی کووید 19 نیازمند تصمیم‌گیری‌های محلی متناسب با شرایط و ویژگی‌های هر منطقه ازجمله جمعیت تحت پوشش دانشگاه است و در این راستا رصد بهتر و تولید شواهد به‌روز علمی اهمیت بسزایی دارد.
در ادامه این نشت هریک از اعضای کمیته به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند.

  • گروه خبری : رئیس دانشگاه,ستاد مرکزی روابط عمومی,گروه خبری RSS,گروه خبری اینستاگرام,اخبار
  • کد خبر : 158331
خبرنگار
سمیرا  كرمي

سمیرا كرمي

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید