گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 97/09/06 - 13:09
  • تعداد بازدید خبر : 478
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

با نمایش فیلم پشت دیوار سکوت؛ کارگاه آموزشی کمپین اطلاع رسانی ایدز برگزار می شود

انجمن علمی دانشجویان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران به مناسبت روز جهانی ایدز، کارگاه آموزشی کمپین اطلاع رسانی ایدز را برگزار و فیلم پشت دیوار سکوت را در دانشگاه نمایش می دهد.

82319.mp3 با نمایش فیلم پشت دیوار سکوت؛ کارگاه آموزشی کمپین اطلاع رسانی ایدز برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، این کارگاه ویژه دانشجویان، کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه روز شنبه ۱۰ آذر 97 از ساعت 14 تا 16 در آمفی تئاتر سازمان مرکزی دانشگاه برگزار خواهد شد.
همچنین، فیلم سینمایی 'پشت دیوار سکوت' با مشارکت انجمن علمی دانشجویان پزشکی و کانون سلامت رفتار احیا با حمایت مدیریت امور هنری و فوق برنامه و با موضوع اجتماعی 'ایدز'، از ساعت 16 در همین برنامه به روی پرده خواهد رفت که در پایان با نقد و بررسی فیلم توسط کارگردان و سخنرانی اساتید، تحلیلگران و صاحب نظران در زمینه ایدز همراه خواهد بود.
فیلم سینمایی پشت دیوار سکوت به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی و داستان فیلم درباره یک مددکاری اجتماعی به نام ستاره است که تیغ جراحی را برداشته و چهره بزک کرده جامعه را کنار می زند. او در پی این است که بر سایه سنگین سکوت، نور بتاباند و حقایقی را آشکار سازد و در این مسیر اتفاقاتی برای او و اطرافیانش رخ می دهد.

  • گروه خبری : معاونت دانشجویی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 82319
خبرنگار
فرزاد  سلطانپور

فرزاد سلطانپور