گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1400/04/29 - 07:38
  • تعداد بازدید خبر : 27
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
جلسه کمیته بهداشت محیط بیمارستان فارابی

بررسی فعالیت های واحد بهداشت محیط بیمارستان فارابی در زمینه بهبود کیفیت آب مصرفی

در جلسه کمیته بهداشت محیط بیمارستان فارابی گزارش اقدامات انجام شده در خصوص بهبود کیفیت آب مصرفی این بیمارستان در فصل گرم سال مطرح شد.

194784.mp3 بررسی فعالیت های واحد بهداشت محیط بیمارستان فارابی در زمینه بهبود کیفیت آب مصرفی
جلسه کمیته بهداشت محیط بیمارستان فارابی
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران بیمارستان فارابی، جلسه کمیته بهداشت محیط این مرکز بامداد دوشنبه 28 تیر 1400 با حضور سعید مرادی، مدیر و فریده آژیر، مدیر پرستاری بیمارستان به صورت مجازی در فضای اسکای روم برگزار شد.
زهرا موسوی، کارشناس بهداشت محیط بیمارستان فارابی گزارش و آمار مربوط به عملکرد این واحد در اردیبهشت، خرداد و تیر ماه 1400 ارائه کرد و گفت: بازدید از واحدها، آموزش پرسنل و نظافت فضاهای عمومی با توجه به نظافت و گندزدایی، مدیریت پسماند، آگاهی کارکنان و بهسازی و موارد ساختاری انجام شد. همچنین با توجه به بازرسی های انجام شده توسط سازمان محیط زیست و معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران در مورد لباس یک بار مصرف بیمارانی که از اتاق عمل به بخش منتقل می شوند به عنوان پسماند عفونی در نظر گرفته شود، به همه بخش ها اطلاع رسانی شد و آموزش های لازم به بیماران و همران داده می شود. موسوی همچنین با اشاره به بهداشت آب آشامیدنی در فصل گرم سال اظهار داشت: به منظور بهبود کیفیت آب اقدامات اصلاحی از قبیل کلرسنجی ایستگاه های آب، آزمایشات میکروبی و تعویض برخی از مخازن آب یمارستان انجام شد. 
  • گروه خبری : بیمارستان فارابی
  • کد خبر : 194784
سید عباس  قاضی میرسعید
خبرنگار

سید عباس قاضی میرسعید

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید