گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1400/03/18 - 16:39
  • تعداد بازدید خبر : 48
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
برگزاری جلسه کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار بیمارستان فارابی

برنامه های واحد بهداشت حرفه ای بیمارستان فارابی برای پیشگیری از مخاطرات شغلی بررسی شد

در جلسه کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار بیمارستان فارابی به برنامه های پیشگیری از مخاطره های موجود در محیط کار کارکنان این مرکز در سال 1400 پرداخته شد.

179138.mp3 برنامه های واحد بهداشت حرفه ای بیمارستان فارابی برای پیشگیری از مخاطرات شغلی بررسی شد
جلسه کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار بیمارستان فارابی برگزار شد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران بیمارستان فارابی، جلسه کمیته حفاظت فنی و بهداشت کار این مرکز بامداد دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۰ با حضور دکتر محمد سلیمانی، مسئول فنی، سعید مرادی، مدیر و فریده آژیر، مدیر پرستاری این بیمارستان به صورت مجازی در فضای اسکای روم برگزار شد.
پس از ارائه گزارش فعالیت این کمیته در سال ۹۹ و سال جاری توسط الناز نصیرلو، مسئول بهداشت حرفه‌ ای بیمارستان، نتایج ارزیابی‌ ها بعد از انجام اقدامات اصلاحی نیز توسط وی ارائه شد.  
در این جلسه نصیرلو به نامه‌ ها و دستورالعمل‌ های ارسال شده از معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی تهران اشاره کرد و گفت: در خصوص پیشگیری از خطرهای موجود در محیط کار، هر ساله تمامی خطرهای مربوط به محیط‌ های کاری بالینی و اداری با توجه به فضا و شغل آنها شناسایی و با روش FMEA ارزیابی می‌ شوند. سپس این مخاطره‌ ها تبدیل به اعداد کمی می‌ شوند و با توجه به آن، تقسیم بندی به صورت کم خطر، متوسط و پر خطر انجام می‌ شود. سپس به ترتیب از پرخطر به کم خطر اولویت بندی و اقدامات لازم برای آن انجام می‌ شود.
وی در ادامه درباره اهمیت نتایج به دست آمده افزود: به منظور داشتن شاخصی واقعی‌ تر نیاز به گزارش تمام حوادث جزئی تا عمده، شبه حوادث، اعمال و شرایط غیر ایمن توسط تمامی واحدها می‌ باشد. همچنین برای ایجاد انگیزه برای ارائه گزارش خطرها سعی بر اقدام رسانی به موقع شده است.
  • گروه خبری : بیمارستان فارابی
  • کد خبر : 179138
سید عباس  قاضی میرسعید
خبرنگار

سید عباس قاضی میرسعید

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید