گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/04/17 - 11:08
  • تعداد بازدید خبر : 27
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری جلسه آموزش سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان در مرکز بهداشت جنوب تهران

واحد سلامت نوجوانان، جوانان و مدارس مرکز بهداشت جنوب تهران جلسه آموزش سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان را برگزار کرد.

158937.mp3 برگزاری جلسه آموزش سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان در مرکز بهداشت جنوب تهران

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت جنوب تهران، جلسه آموزش مجازی سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان در سال 1400 تا 99 روز یکشنبه 15 تیر 99 با حضور دکتر مرضیه سرابی، کارشناس مسئول و کارشناسان این واحد برای مراقبان سلامت مراکز و پایگاه‌های جامع سلامت برگزار شد.
در ابتدا دکتر سرابی در خصوص غربالگری نوآموزان بدو ورود به دبستان، ارزیابی مقدماتی و معاینه پزشکی مطالبی را بیان و بر ثبت همزمان در سامانه سیب تأکید کرد و گفت: ابتدا نوآموز برای معاینات به پایگاه‌های سنجش تعیین‌شده مراجعه و سپس به‌منظور ارزیابی مقدماتی و پزشکی به پایگاه‌ها و مراکز سلامت لینک شده مراجعه می‌کنند و تمام نوآموزان باید تحت معاینه پزشکی قرار بگیرند.
وی در ادامه افزود: سنجش نوآموزان اتباع، افغانی اگر شناسنامه و اقامت دارند، مانند نوآموزان ایرانی سنجش، ارزیابی و معاینه پزشکی می‌شوند ولی اگر کارت اقامت ندارند در زمان تعیین‌شده، به مرکزی که اعلام می‌شود مراجعه و سنجش، ارزیابی و معاینه پزشکی برای آن‌ها انجام می‌شود.
وی در پایان گفت: تمامی همکاران مراقب با مسئولان پایگاه سنجش لینک شوند و جلسه‌ای برای هماهنگی، ارزیابی و معاینات پزشکی نوآموزان برگزار کنند.

  • گروه خبری : مرکز بهداشت جنوب تهران
  • کد خبر : 158937
خبرنگار
نگار  ديوبندي

نگار ديوبندي

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید