گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/04/22 - 09:36
  • تعداد بازدید خبر : 56
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری جلسه آنلاین انجمن ورزش های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی تهران

جلسه انجمن ورزشهای همگانی دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی تهران در شرایط فاصله گذاری اجتماعی به صورت آنلاین و با شعار ماسک زدن را جدی بگیریم برگزار شد.

159129.mp3 برگزاری جلسه آنلاین انجمن ورزش های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی تهران

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، با توجه به شرایط فاصله گذاری اجتماعی جلسه انجمن ورزش های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه، روز پنجشنبه 19 تیر 99 به صورت آنلاین برگزار شد.
​در این جلسه محمد شاملو دبیر انجمن ورزشهای همگانی، علی آقامرادی نایب رئیس انجمن، مهدی ترکمانه، متین ایمانی، عباسی و علیرضا سلیمی از اعضای اصلی انجمن ورزشهای همگانی حضور داشتند.
در ابتدای این جلسه دبیران انجمن ورزش های همگانی دانشجویان پسر دانشگاه گزارشی از عملکرد انجمن ورزش های همگانی دانشجویان پسر در سال 98 ارائه کردند و راهکارهایی را برای تداوم آموزش در این شرایط با هم به اشتراک گذاشتند.
در ادامه محمد شاملو دبیر انجمن ورزش های همگانی تصریح کرد: اعتقاد داریم با آموزش می توانیم به مسیر خود در بحث توسعه رشته های مختلف ورزش های همگانی ادامه دهیم و رشته های تحت پوشش مدیریت تربیت بدنی دانشگاه در هر دو بخش قهرمانی و همگانی آینده دار هستند و می توانند حرف های زیادی برای گفتن داشته باشند. 
همچنین در این جلسه دانشجویان خواستار برگزاری مسابقات فریزبی با تکنیک پرتاپی یک نفره که به صورت انفرادی هر فرد می تواند برگزار کند در سطح کشوری و به میزبانی دانشگاه را داشتند، و درخواست برگزاری مسابقات آمادگی جسمانی، دارت برای دانشجویانی که در بیمارستان ها مشغول خدمت رسانی به بیماران می باشند را به پاس قدردانی از زحمات ایشان داشتند.
در ادامه این جلسه دانشجویان خواستار ادامه برگزاری کلاسهای تمرینی آنلاین رشته روبیک و ارائه کلیپ های آموزشی و معرفی کتابهای مختلف در خصوص آشنایی با ورزش های همگانی و بازی های بومی محلی را یکی از عوامل جذب دانشجویان به این رشته ها دانستند.

شركت كنندگان در اين نشست با قدرداني از حمايت های معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه دکتر پورغریب و مدیرتربیت بدنی دکتر شفارودی از انجمن های ورزشی دانشجویان، ايجاد اين تشكل را گامي مهم در راستاي وحدت و همدلي فعالان حوزه ورزش و كمك به توسعه و ارتقاي جايگاه ورزش در میان دانشجویان پسر دانشگاه دانستند و خواستار ادامه جلسات آنلاین انجمن ورزشهای همگانی بودند.

  • گروه خبری : معاونت دانشجویی
  • کد خبر : 159129
خبرنگار
حسین شیخ محمدی

حسین شیخ محمدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید