گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/09/24 - 16:42
  • تعداد بازدید خبر : 183
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
ترویج تغذیه با شیرمادر

برگزاری جلسه برنامه ترویج تغذیه با شیرمادردر معاونت بهداشت

جلسه تعیین راه کارها بررسی چالش‌های موجود در برنامه ترویج تغذیه با شیر مادر، در معاونت بهداشت برگزار شد.

95826.mp3 برگزاری جلسه برنامه ترویج تغذیه با شیرمادردر معاونت بهداشت

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت،روز یکشنبه 24 آذر 1398جلسه تعیین راهکارها و بررسی چالش‌های موجود در برنامه ترویج تغذیه با شیر مادر، با حضور دکتر نرگس توکلی کیا، مدیر گروه محترم سلامت جمعیت، خانواده و مدارس معاونت بهداشت، شیلا عسگر پور کارشناس برنامه ترویج تغذیه با شیر مادر شبکه بهداشت و درمان شهر ری،  مریم دریایی پور کارشناس برنامه ترویج تغذیه با شیر مادر شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر و نسرین عسگری کارشناس برنامه ترویج تغذیه با شیر مادر مرکز بهداشت جنوب تهران، در سالن اجتماعات معاونت بهداشت برگزار شد.
دکتر توکلی کیا ضمن خیرمقدم به کارشناسان در مورد اهمیت برنامه ترویج تغذیه با شیر مادر و تعیین راهکارها مناسب و مفید و بررسی چالش‌های موجود در برنامه ترویج تغذیه با شیر مادر توضیحاتی را بیان کرد.
در ادامه رقیه کمر لویی کارشناس برنامه ترویج تغذیه با شیر مادر معاونت بهداشت، چالش‌های موجود در برنامه را به شرح ذیل مطرح کرد و در این جلسه راهکارهایی نیز ارائه شد.
برنامه‌ریزی جهت آموزش مهارت شیردهی به یک مراقب از بین مراقبین سلامت در هر پایگاه توسط مربیان آموزش‌دیده 18 ساعته مشاورین شیردهی، تهیه پکیج آموزشی شیر مادر با حداقل هزینه جهت آموزش عملی به کارکنان، تأکید بر کاهش موارد سزارین‌های غیرضروری در منطقه تحت پوشش.
در پایان جلسه دکتر توکلی کیا به سؤالات مطرح‌شده کارشناسان و بررسی راهکارهای طرح‌شده پاسخ داد.
خبرنگار و عکاس: اسماعیل استاجی

  • گروه خبری : معاونت بهداشت
  • کد خبر : 95826
کلمات کلیدی
خبرنگار
اسماعیل  استاجی

اسماعیل استاجی