گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1401/06/30 - 12:11
  • تعداد بازدید کنندگان خبر : 40
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری جلسه شورای فرهنگی دانشکده توانبخشی

جلسه شورای فرهنگی دانشکده توانبخشی با حضور دکتر سید احمدرضا خاتون آبادی رئیس دانشکده توانبخشی در سالن شورا برگزار شد.

218196.mp3 برگزاری جلسه شورای فرهنگی دانشکده توانبخشی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشکده توانبخشی، این جلسه روز سه شنبه 29 شهریور 1401 با حضور دکتر سید احمدرضا خاتون آبادی رئیس دانشکده، اعضای شورای فرهنگی و همچنین مدیران گروه ها برگزار شد.
در این جلسه دکتر خاتون آبادی ضمن قدردانی از حضور مدیران گروه در این جلسه از مسئولیت همه اعضا برای همفکری در راستای ارتقای برنامه های فرهنگی دانشگاه سخن گفت و اظهار کرد: با توجه به شروع سال تحصیلی جدید و اهمیت برنامه های فرهنگی، ملزم به برنامه ریزی دقیق فرهنگی برای دانشجویان نو ورود هستیم و می بایست برای همه موارد برنامه ریزی دقیق داشته باشیم؛ مسئولیت نهاد، بسیج و اساتید در برنامه های فرهنگی به یک میزان است و همه ما در ارتقای آن مسئول هستیم.
وی تصریح کرد: وقتی وارد سازمانی می شویم مکلف به رعایت قوانین آن سازمان هستیم، در دانشگاه نیز مکلف به رعایت پوشش حرفه ای هستیم؛ ارتقای مهارت های فرهنگی و مهارت های زندگی می بایست همواره در برنامه های فرهنگی دانشکده قرار گیرد. تشویق دانشجویان و استفاده از توانمندی های آنها در این راستا بسیار کمک کننده خواهد بود.
دکتر خاتون آبادی از ارتباط موثر با دانشجویان سخن گفت و ادامه داد: دریافت پیشنهاد و نظرات دانشجویان و تحقق انتظارات آنها موجب شکل گیری تعاملی دوستانه خواهد شد، محیط دانشگاه باید برای دانشجو جذابیت داشته باشد و همه ما مسئول هستیم که در این راستا تلاش کنیم.  
وی حمایت و هدایت دانشجویان را از برنامه های اصلی شورای فرهنگی خواند و استفاده از توانمندی دانشجویان را ارزش افزوده دانشکده عنوان کرد.
در ادامه هر یک از حاضران پیشنهادهای خود را در خصوص برنامه های فرهنگی دانشکده ارائه کردند.

  • گروه خبری : دانشکده توانبخشی
  • کد خبر : 218196
کلمات کلیدی
لیلا  یوسفی
خبرنگار

لیلا یوسفی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید