گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/04/24 - 10:55
  • تعداد بازدید خبر : 55
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری جلسه مدیریت بحران در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)

در راستای کنترل و مدیریت بحران کرونا، جلسه مدیریت بحران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با حضور رئیس مجتمع، اعضای هیئت‌رئیسه و اعضای کمیته بحران دوشنبه 23 تیر ۹۹ برگزار شد.

159213.mp3 برگزاری جلسه مدیریت بحران در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، در ابتدای جلسه دکتر دهقان معاون درمان مجتمع گفت: با توجه به افزایش  مراجعات به مجتمع طی هفته‌های اخیر، وضعیت  موجود به‌صورت روزانه رصد و  تصمیمات جدید برای مدیریت بهتر بیماران مبتلابه کرونا گرفته می‌شود.
در این جلسه  دکتر صادق نیت رئیس مجتمع گفت : تمام تلاشمان را می‌کنیم که هیچ آموزش و درمانی درمجتمع کاهش و یا تعطیل نشود و با استفاده از ظرفیت‌های حداکثری بتوانیم بهترین خدمات را به بیماران غیرکرونایی و کرونایی ارائه  دهیم .
وی افزود : نباید ارائه خدمات به بیماران مبتلابه کرونا، دیگر  فعالیت‌های علمی و آموزشی دستیاران، اینترن ها و دانشجویان را تحت‌الشعاع قرار دهد. 
در ادامه دکتر دهقان معاون درمان مجتمع گزارشی از آمار مراجعات به این مرکز، تعداد بستری‌شدگان، آمار پذیرش جدید، تعداد بیماران در بخش‌های ICU و بخش‌های بستری از خردادماه تاکنون را ارائه داد.
سپس وی به  نیاز مبرم به تخت مراقبت‌های ویژه ، برنامه‌ریزی برای همکاری با گروه طب  تسکینی  و همچنین مشارکت تمامی گروه‌های آموزشی و درمانی مجتمع در مدیریت کووید 19 تأکید کرد.
دکتر دهقان ازسرگیری فعالیت کلینیک مجازی و ارائه خدمات به  بیماران را در این کلینیک را بسیار مثبت ارزیابی کرد .
دکتر عمادی، دکتر صالحی، دکتر ستار زاده، دکتر قناعتی، دکتر میراسکندری ، دکتر جعفریان و دکتر بیک محمدی  در این جلسه به ارائه نقطه نظرات خود پرداختند.
توضیح این‌که جلسات کمیته بحران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با توجه به شرایط و با تشخیص معاونت درمان مجتمع در محل سالن شورای ریاست برگزار می‌شود.

  • گروه خبری : بیمارستان امام خمینی,اخبار
  • کد خبر : 159213
خبرنگار
شهره  بیات

شهره بیات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید