گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/05/15 - 08:40
  • تعداد بازدید خبر : 134
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

برگزاری جلسه کمیته مدیریت اطلاعات سلامت و فناوری اطلاعات بیمارستان سینا

در جلسه کمیته مدیریت اطلاعات سلامت و فناوری اطلاعات بیمارستان سینا به بررسی گزارش بازدید معاونت درمان دانشگاه از واحد مدارک پزشکی پرداخته شد.

90675.mp3 برگزاری جلسه کمیته مدیریت اطلاعات سلامت و فناوری اطلاعات بیمارستان سینا


به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا به نقل از لیدا کربلایی، دبیر کمیته های این مرکز، جلسه کمیته مدیریت اطلاعات سلامت و فناوری اطلاعات بیمارستان با حضور مهندس هادی مخبر، مشاور رئیس بیمارستان، سوریا بابایی، مدیر دفتر پرستاری، مریم دباغی، مسئول پذیرش و مدارک پزشکی چهارشنبه 9 مردادماه سال 98 در سالن شورای مدیریت بیمارستان برگزار شد. 
در این نشست ، دباغی به ارائه گزارش بازدید معاونت درمان دانشگاه از واحد مدارک پزشکی پرداخت و نواقص مستندهای پرونده ها که شامل: عدم تکمیل کامل چک لیست ممیزی، عدم ثبت تاریخ و مهر و امضا پزشکان، عدم تکمیل فرم رضایت آگاهانه و ... در برگه های پرونده ها است را بیان کرد.
همچنین در ادامه جلسه مقرر شد مبحث اسکن پرونده های بیماران در درمانگاه تخصصی توسط استادان و حذف کاغذ و استفاده از سیستم الکترونیکی ثبت پرونده ها در جلسه هیئت رئیسه برای جلب مشارکت بیشتر استادان مطرح شود.
بابایی نیز بر تایپ شرح عمل های جراحی تاکید کرد و در صورت عدم تایپ شرح عمل به صورت موردی خواستار ارائه گزارش به مدیر دفتر پرستاری شد.

خبر: رضا آسیابی

  • گروه خبری : بیمارستان سینا
  • کد خبر : 90675
کلمات کلیدی
خبرنگار
رضا  آسيابي

رضا آسيابي