گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1400/07/21 - 18:02
  • تعداد بازدید خبر : 32
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری جلسه کمیته هفته ملی سلامت بانوان ایران (سبا) 1400، در معاونت بهداشت

در آستانه فرارسیدن هفته ملی سلامت بانوان ایران (سبا)، کمیته اجرایی برنامه‌های این هفته با حضور معاون فنی، مدیران گروه‌های تخصصی، مدیر گروه و کارشناسان گروه سلامت جمعیت و خانواده، در معاونت بهداشت برگزار شد.

198083.mp3 برگزاری جلسه کمیته هفته ملی سلامت بانوان ایران (سبا) 1400، در معاونت بهداشت
دانشگاه علوم پزشکی تهران معاونت بهداشت

هفته ملی سلامت بانوان ایران (سبا)

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران معاونت بهداشت، در آستانه فرارسیدن هفته ملی سلامت بانوان ایران (سبا) که از 24 لغایت 30 مهر 1400 در سراسر کشور برگزار می‌شود، کمیته اجرایی با حضور مدیران گروه‌های تخصصی، در معاونت بهداشت برگزار شد.
به‌منظور برنامه‌ریزی برای برگزاری هرچه بهتر هفته ملی سلامت بانوان ایران در تاریخ چهارشنبه 21 مهر 1400 جلسه‌ای به ریاست دکتر سعید تأملی معاون فنی معاون بهداشت دانشگاه و با شرکت مدیران گروه، کارشناسان مسئول واحدها، به دعوت گروه سلامت جمعیت و خانواده (برنامه سلامت میانسالان)، تشکیل و در خصوص روزشمار و محورهای پیشنهادی وزارت متبوع و چگونگی همکاری گروه‌های مدعو، بحث و تبادل‌نظر انجام شد.
در این جلسه که به‌صورت مجازی برگزار شد، دکتر تأملی ضمن تبریک فرا رسیدن هفته ملی سلامت بانوان ایران، در خصوص راهکارهای ارتقای سطح سلامت عموم جامعه خصوصا گروه بانوان که مدیریت همه‌جانبه سلامت روحی و جسمی خود و خانواده را بر عهده دارند توضیحاتی بیان داشت. ایشان شناسایی الزامات جدید و ضروریات موردنیاز اجرای برنامه‌های جاری سیستم بهداشت (New P.H.C.) را لازم دانستند. همچنین تذکراتی را برای عمق بخشیدن به ارایه خدمات گروه‌های سنی و رفع مشکلات موجود برای رسیدن به رضایتمندی مردم بیان کرد.
سپس دکتر نرجس توکلی کیا مدیر گروه سلامت جمعیت و خانواده معاونت بهداشت، در مورد نحوه برگزاری هفته سبا و برنامه‌های گروه سلامت جمعیت و خانواده، همچنین جلسات آموزشی که با همکاری گروه‌های تغذیه، انفورماتیک و بهداشت محیط و حرفه‌ای برگزار خواهد شد، توضیحات کاملی ارایه کرد.
در پایان شرکت‌کنندگان نظرات و پیشنهادهای خود را برای برنامه‌ریزی و برگزاری هر چه بهتر این هفته بیان کردند.

  • گروه خبری : معاونت و مراکز ستادی,معاونت بهداشت
  • کد خبر : 198083
اسماعیل  استاجی
خبرنگار

اسماعیل استاجی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید