گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/08/20 - 14:58
  • تعداد بازدید خبر : 218
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

برگزاری دهمین نشست شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده توانبخشی

در دهمین نشست شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده توانبخشی نسخه نهایی فرم‌های حضور دانشجویان تحصیلات تکمیلی در سمینارهای انگلیسی این دانشکده، برگزاری کارگاه‌های تعهد حرفه‌ای و همچنین برگزاری کارگاه روش تدریس ویژه دانشجویان دکترای تخصصی موردبررسی و تبادل‌نظر قرار گرفت.

94306.mp3 برگزاری دهمین نشست شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشکده توانبخشی

به گزارش روابط عمومی دانشکده توانبخشی، در این نشست که صبح سه‌شنبه 14آبان با حضور معاونان آموزشی و پژوهشی، مدیران گروه‌ها، نمایندگان تحصیلات تکمیلی گروه‌ها، استاد آمار و رئیس اداره آموزش در سالن شورای این دانشکده برگزار شد، در ابتدای نشست دکتر غلامرضا علیائی معاون آموزشی دانشکده درگذشت دکتر اصغر رضا سلطانی استاد گروه فیزیوتراپی دانشکده علوم توانبخشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را به اعضای شورا تسلیت گفت. در ادامه با اشاره به برگزاری کارگاه‌های تعهد حرفه‌ای برای رشته‌های مختلف توسط دفتر ارتباط با دانش‌آموختگان دانشگاه و پس از تبادل‌نظر با اعضای حاضر در نشست توافق شد گروه‌های آموزشی آمادگی خود را برای برگزاری این کارگاه‌ها را تا پایان آبان ماه به این معاونت اعلام کنند تا هماهنگی‌های لازم انجام گیرد.دکتر علیائی بابیان مشکلات آموزشی ایجادشده در پذیرش دانشجویان ظرفیت مازاد در مقاطع تحصیلات تکمیلی و همچنین پذیرش انصراف دانشجویان جدیدالورود مقطع کارشناسی گفت: باهدف ایجاد سازوکار و ارائه راه‌حل، این مشکلات در شورای آموزشی دانشگاه به مدیران ارشد امور آموزشی منعکس شد.
در ادامه پس از بررسی و تبادل‌نظر، نسخه نهایی فرم‌های حضور دانشجویان تحصیلات تکمیلی در سمینارهای انگلیسی مورد تائید نهایی قرار گرفت و توافق شد پس از شرکت دانشجویان در این سمینارها و تائید نماینده بین‌الملل گروه‌های آموزشی به آموزش دانشکده ارسال شود. همچنین با توجه به بهره‌گیری از توانمندی علمی دانشجویان دکتری تخصصی به‌عنوان دستیاران دانشکده در آموزش دانشجویان مقاطع پایین مقرر شد مکاتبات لازم با معاونت آموزشی پایه پزشکی برای برگزاری کارگاه روش تدریس ویژه دانشجویان دکتری تخصصی را صورت گیرد.
در بخشی از نشست نسترن قطبی مدیر دفتر توسعه آموزش دانشکده از برگزاری کارگاه با عنوان ' ارزیابی فراگیر بایدها و نبایدها ' با امتیاز بازآموزی روز سه‌شنبه17 دی‌ماه با تدریس ایشان و دکتر شهره جلائی عضو هیئت‌علمی گروه فیزیوتراپی خبر داد. دکتر سیده مریم خدامی مدیر گروه گفتاردرمانی پیشنهاد کرد باهدف ایجاد انگیزه کارگاه‌های تعهد حرفه‌ای برای دانشجویان به تدریس اعضای هئیت علمی با امتیاز بازآموزی در قالب کارگاه‌های فرهنگی یا پژوهشی ارائه شود.
در پایان امور آموزشی دانشجویان موردبحث و بررسی قرار گرفت.
خبرنگار و عکاس: لیلا روستا

  • گروه خبری : دانشکده توانبخشی
  • کد خبر : 94306
کلمات کلیدی
خبرنگار
لیلا  روستا

لیلا روستا