گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/08/14 - 13:49
  • تعداد بازدید خبر : 784
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

برگزاری سمینار «من یک گفتار‌درمانگر موفق می شوم!» در دانشکده توانبخشی

با توجه به اهمیت رضایت تحصیلی در آموزش دانشجویان، سمینار «من یک گفتار‌درمانگر موفق می شوم!» با هدف افزایش آگاهی دانشجویان گفتاردرمانی دانشکده توانبخشی از ماهیت رشته تحصیلی و آینده شغلی آنان برگزار شد.

94117.mp3 برگزاری سمینار «من یک گفتار‌درمانگر موفق می شوم!» در دانشکده توانبخشی

به گزارش روابط عمومی دانشکده توانبخشی، به همت کارگروه گفتار سبز و همکاری گروه گفتار درمانی این دانشکده، سمینار «من یک گفتار‌درمانگر موفق می شوم!» با توجه به اهمیت رضایت تحصیلی در آموزش دانشجویان به ویژه دانشجویان رشته های توانبخشی و ارتباط مستقیم آنها با سلامت جامعه، روز شنبه 11 آبان در سالن آمفی تئاتر این دانشکده برگزار شد.
در این سمینار که با استقبال بسیار خوب و حضور حداکثری دانشجویان گفتاردرمانی این دانشکده و دانشجویان گفتاردرمانی سایر دانشگاه ها مواجه شد، ابتدا دکتر سیده مریم خدامی، مدیر این گروه ضمن ارائه فرایند تحصیلی خود، راهکارهای پیشنهادی خود را برای موفقیت مطرح کرد و سپس به بررسی ابعاد مختلف حرفه گفتاردرمانی پرداخت.
در ادامه، صدیقه حسینی کارشناس ارشد و سوپروایزر بالینی این گروه، تجربیات حرفه ای خود را در حوزه بالین، در مورد چگونگی ادامه مسیر پس از دانش آموختگی به ویژه فعالیت در مراکز  ارائه خدمات گفتاردرمانی خصوصی ارائه کرد.
در بخش پایانی سمینار، سخنرانان به سوال های دانشجویان در خصوص مباحث مطرح شده پاسخ دادند.
خبرنگار و عکاس: لیلا روستا

  • گروه خبری : دانشکده توانبخشی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 94117
کلمات کلیدی
خبرنگار
لیلا  روستا

لیلا روستا