گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/09/25 - 10:07
  • تعداد بازدید خبر : 3388
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

برگزاری سومین جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق شهروندی با حضور رئیس دانشگاه

نقاط آسیب رسان حوزه فنآوری اطلاعات در سومین جلسه کمیته سلامت اداری وصیانت از حقوق شهروندی با حضور رئیس دانشگاه بررسی شد.

95845.mp3 برگزاری سومین جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق شهروندی با حضور رئیس دانشگاه

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مدیریت بازرسی، سومین جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق شهروندی سال 98 عصر روز یکشنبه 24 آذر 98 در سالن شورا با حضور دکتر عباسعلی کریمی رئیس دانشگاه تشکیل شد.
در ابتدای این جلسه دکتر پیمانه گوران، معاون مدیریت بازرسی، گزارشی در خصوص موضوعات مطرح شده در کمیته سلامت اداری  و صیانت از حقوق شهروندی سال 97 و 98 ارائه کرد.
سپس دکتر محمد هادی موسوی مشاور و مدیر بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات در خصوص ارتقای سلامت اداری توصیه هایی ارائه  کرد و در ادامه دکتر سید سینا مرعشی، مدیر آمار وفنآوری اطلاعات به بررسی نقاط آسیب رسان در حوزه IT و راهکارهای پیشگیری از آن پرداخت.
در ادامه هریک از اعضای کمیته، نقطه نظرات خود را بیان کردند. در پایان رئیس دانشگاه رهنمودهایی را در این موارد مطرح و ضمن حمایت از مدیریت بازرسی، از زحمات این واحد تشکر کرد.
خبر: فاطمه علیزاده
عکس: وحید مزاجردی

 

 

  • گروه خبری : رئیس دانشگاه,گروه خبری RSS,مدیریت بازرسی ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات
  • کد خبر : 95845
خبرنگار
فاطمه  علیزاده

فاطمه علیزاده

1 نظر برای این مطلب وجود دارد

78/10/11 - 00:00

با عرض سلام و احترام، موضوع جلسه موضوعی بسیار مهم و ان طور که از عکس ها پیداست مباحث چالشی در ان مطرح شده است. کاش خبرنگار محترم جزئیات بیشتری از جلسه منعکس می کرد.مثلا نقاط آسیب رسان در حوزه فناوری اطلاعات چه بوده یا رهنمود های رییس دانشگاه در این حوزه چیست؟

پاسخ

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

نظر دهید