گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/09/16 - 14:27
  • تعداد بازدید خبر : 4
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

برگزاری ششمین سخنرانی از دور دوم سلسله سخنرانی های برگزار شده به زبان انگلیسی دانشکده توانبخشی

ششمین سخنرانی از دور دوم سلسله سخنرانی‌های برگزار شده به زبان انگلیسی دانشکده توانبخشی دوشنبه 4آذر ماه در سالن استاد طالبیان این دانشکده برگزار شد.

95437.mp3 برگزاری ششمین سخنرانی از دور دوم سلسله سخنرانی های برگزار شده به زبان انگلیسی دانشکده توانبخشی

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی دانشکده توانبخشی، ششمین سخنرانی از دور دوم سلسله سخنرانی های انگلیسی معاونت بین الملل  این دانشکده با سخنرانی انگلیسی حسین ذیاب(Hussein Ziab) دانشجوی بین الملل دکتری تخصصی فیزیوتراپی با موضوع  Evidence based practice about mulligan concept در سالن سمینار استاد دکتر طالبیان دانشکده برگزار شد.
 در این سخنرانی که با استقبال بسیار خوب اعضای هیئت‌علمی و دانشجویان دکترای تخصصی در گروه‌های مختلف ایرانی و بین‌الملل روبرو شد ؛ حسین ذیاب به ارائه توضیحاتی در خصوص استفاده از تکنیکهای مولیگان که در درمانهای دستی علمی جدید، برای درمان اختلالات اسکلتی عضلانی استفاده می شود پرداخت. در این تکنیکها که توسط مولیگان در سال 1990 ابداع شده و تا امروز مقالات متعددی برای اثبات موثر بودن آن در اختلالات عملکردی انتشار یافته است؛حسین ذیاب ضمن توضیح اصول پایه این تکنیکها و موارد منع استفاده از آن و روشهای مختلف تمرینات را به صورت عملی اجرا کرد.در پایان سخنرانی پرسش و پاسخ بین افراد صورت پذیرفت.

  

 

  • گروه خبری :
  • کد خبر : 95437
کلمات کلیدی
خبرنگار