گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1399/12/06 - 09:09
  • تعداد بازدید خبر : 54
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری مراسم گرامیداشت مقام مهندس در مرکز طبی کودکان

مراسم گرامیداشت مقام مهندس با حضور دکتر رهنما مدیر بیمارستان در سالن امید برگزار شد.

170835.mp3 برگزاری مراسم گرامیداشت مقام مهندس در مرکز طبی کودکان

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران بیمارستان مرکز طبی کودکان، به مناسبت روز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس، مراسمی با حضور دکتر کاظم رهنما مدیر بیمارستان در سالن امید مرکز طبی کودکان برگزار و از مهندسان شاغل در واحدهای فناوری اطلاعات، مهندسی پزشکی، بهداشت محیط و دفتر فنی قدردانی شد.
در این مراسم ابتدا دکتر رهنما ضمن تبریک روز مهندس تصریح کرد: روز بزرگداشت خواجه نصیر الدین طوسی و گرامیداشت مقام مهندس، بهانه ای است تا از زحمات مهندسان مرکز طبی کودکان که همواره برای پیشبرد اهداف بیمارستان در تلاشند قدردانی کنم.
دکتر رهنما با معرفی حاضران، از زحمات شبانه روزی آنها در واحدهای مختلف تشکر کرد و افزود: امسال شاهد تغییرات بزرگی در راستای توسعه خدمات به کودکان بیمار کشور در این بیمارستان هستیم که ساخت و تجهیز پروژه کلینیک ویژه فوق تخصصی کودکان، اصلاح تصفیه خانه فاضلاب بیمارستان از جمله آنها است که این حاصل تلاش و زحمات شبانه روزی همکاران در واحدهای مختلف است.
سپس دکتر توتونچیان معاون درمان و نازیلا خلیل زاده مدیر پرستاری بیمارستان، ضمن تبریک روز مهندس از زحمات یکایک همکاران تشکر و قدردانی کردند.

 

  • گروه خبری : مرکز طبی کودکان
  • کد خبر : 170835
کلمات کلیدی
لیلا  یوسفی
خبرنگار

لیلا یوسفی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید