گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/07/15 - 12:45
  • تعداد بازدید خبر : 199
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری نشست هیات رئیسه دانشکده بهداشت

دکتر علی اکبری ساری گفت: تکریم اساتید پیشکسوت و بازنشسته دانشکده موضوع مهمی است که باید دانشکده در این خصوص اهتمام بیشتری بورزد.

92955.mp3 برگزاری نشست هیات رئیسه دانشکده بهداشت

 گالری عکس
به گزارش روابط عمومی دانشکده بهداشت، دوشنبه 15 مهر 98، نشست هیات رئیسه دانشکده بهداشت با حضور دکتر علی اکبری ساری رئیس، معاونان و مشاوران  دانشکده برگزار شد.
در ابتدای نشست دکتر سید ابوالفضل ذاکریان معاون اداری مالی دانشکده در توضیحاتی روند بازسازی سالن آمفی تئاتر دانشکده و نحوه استفاده از آن را توضیح داد.
همچنین وی در خصوص تعداد کارکنان خدمات دانشکده و بازنشستگی این افراد نکاتی را بیان کرد و گفت: با توجه به اینکه از سال گذشته تعداد قابل توجهی از این نیروها بازنشسته شده و در حال بازنشسته شدن هستند دانشکده در این خصوص دچار چالش هایی است که باید راه کار مناسب و سریعی برای رفع این مساله در نظر بگیریم.
سپس حاضران نظرات و پیشنهادهای خود را در این زمینه ارائه دادند.
در ادامه دکتر الهام شکیبازاده توضیحاتی در مورد مراسم آغاز سال تحصیلی دانشجویان ورودی جدید ارائه داد و در مورد برنامه بحث و گفتگو انجام شد.
همچنین در خصوص تکریم و بازدید از اساتید بازنشسته و پیشکسوتان دانشکده مباحثی مطرح و پیشنهادهایی ارائه شد و دکتراکبری ساری گفت: تکریم اساتید پیشکسوت و بازنشسته دانشکده موضوع مهمی است که باید دانشکده در این خصوص اهتمام بیشتری بورزد.
در انتها نیز در مورد پایش عملکرد دانشکده در بخش اداری و آموزشی مطالبی بیان و پیشنهاداتی ارائه شد.   
خبر: نسیبه جلالوند
عکس: آرزو نادرفر

  • گروه خبری : دانشکده بهداشت
  • کد خبر : 92955
کلمات کلیدی
خبرنگار
نسیبه  جلالوند - عکس

نسیبه جلالوند - عکس