گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1401/08/22 - 10:27
  • تعداد بازدید کنندگان خبر : 484
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
به رنگ ها معنا داده ایم

برگزاری نمایشگاه نقاشی بیماران اعصاب و روان برای اولین بار در موزه دانشگاه

برای اولین دفعه نمایشگاه نقاشی بیماران اعصاب و روان مراجعه کننده به بیمارستان روزبه در موزه تاریخ علوم پزشکی برگزار می شود.

220384.mp3 برگزاری نمایشگاه نقاشی بیماران اعصاب و روان برای اولین بار در موزه دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران بیمارستان روزبه، بیمارستان برای توانبخشی بیماران روانپزشکی و در راستای توانمند­سازی این بیماران، اقدام به برگزاری کلاس­های نقاشی با همراهی خیرین کرده است، که نتیجه آن، آثار ارزشمندی است که توسط این بیماران تهیه و ترسیم شده است و روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 2 و 3 آذر 1401 نمایشگاه نقاشی با آبرنگ بیماران اعصاب و روان مراجعه کننده به بیمارستان روزبه در موزه تاریخ علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود.
این نمایشگاه با هدف افزایش انگیزه این بیماران و معرفی توانمندی­ های آنها، هم­چنین معرفی خدمات توانبخشی بیمارستان روزبه و انگیزه مالی برای این مراجعان و تامین هزینه وسایل مصرفی برگزار می شود که عواید حاصل از آن صرف بیماران اعصاب و روان می شود.
از همه هنردوستان، خیرین و نیکوکاران دعوت به عمل می آید تا به همراه خانواده در اولین نمایشگاه نقاشی  بیماران اعصاب و روان بیمــارستان روزبه حضـور بهم رسانن.

زمان: دوم و سوم آذر  1401  ساعت بازدید 9 تا 15

مکان: خیابان کارگر شمالی- خیابان شانزدهم (فرشی مقدم) ورودی درب شماره دوم، پردیس شمالی دانشگاه تهران- موزه ملی تاریخ علوم پزشکی ایران

  • گروه خبری : بیمارستان روزبه
  • کد خبر : 220384
محمد  علی پور
خبرنگار

محمد علی پور

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید