گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1401/06/30 - 09:57
  • تعداد بازدید کنندگان خبر : 42
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

برگزاری پنجمین جلسه قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه در معاونت بهداشت

دکتر سعید تاملی گفت: اجرایی کردن قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و تحقق اهداف آن نیازمند تجزیه و تحلیل وضعیت موجود و برنامه‌ریزی‌های کوتاه مدت و میان مدت و بلند مدت است.

218174.mp3 برگزاری پنجمین جلسه قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه در معاونت بهداشت
برگزاری پنجمین جلسه قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه در معاونت بهداشت

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران معاونت بهداشت، روز سه‌شنبه 29 شهریور 1401 پنجمین جلسه قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه در معاونت بهداشت با حضور نمایندگان معاونت‌های دانشگاه و دبیران کمیته‌های حمایت از خانواده و جوانی جمعیت شبکه‌های بهداشت و درمان شهرستان‌ها در سالن مدافعان سلامت معاونت برگزار شد.
دکتر سعید تاملی معاون فنی معاونت بهداشت، در ابتدای جلسه ضمن خیر مقدم و تشکر از تلاش‌های مستمر و مثمر‌ثمر همه اعضای شرکت کننده در این جلسه گفت: اجرایی کردن قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و تحقق اهداف آن نیازمند تجزیه و تحلیل وضعیت موجود و برنامه‌ریزی‌های کوتاه مدت و میان مدت و بلند مدت است، و نظارت بر فرآیندهای اجرای دستورالعمل قانون جوانی جمعیت در سطح معاونت‌های دانشگاه طبق چک لیست ابلاغی باید در اولویت کارها قرار گیرد، همچنین در خصوص برآورد پیشرفت برنامه‌ها تاکید بر ارسال به موقع گزارشات فعالیت‌های انجام شده و فرم‌های ابلاغی توسط هر یک از معاونت‌ها به دبیرخانه قرارگاه مستقر در معاونت بهداشت شد.
دکتر نرجس توکلی‌کیا سرپرست گروه سلامت جمعیت و خانواده معاونت بهداشت نیز در خصوص اجرای مصوبات جلسات قرارگاه دانشگاه توضیحاتی ارائه کرد و گفت: پیگیری‌های مستمر توسط نمایندگان کمیته‌های تخصصی می‌تواند منتج به خروجی و اقدام موثر شود. همچنین در خصوص مهمترین وظایف معاونت‌ها و چگونگی تشکیل و فرآیند کمیته‌ها در هر معاونت توضیحاتی ارائه داد و به ارسال صورتجلسه آن جلسات به دبیرخانه تاکید داشت.
در ادامه، مصوبات جلسه قبل توسط بهناز یعقوبی کارشناس جمعیت مطرح شد و هریک از واحد‌های مسئول اقدامات انجام شده را شرح دادند.
دکتر نجم الملوک امینی رئیس گروه آموزش و ارتقای سلامت گفت: تمام اعضا و مراکز ذی‌ربط آنها از همه ظرفیت‌های رسانه ای خود از قبیل سایت، تلویزیون و... برای اطلاع رسانی در زمینه برنامه حمایت از خانواده و جوانی جمعیت استفاده کنند، همچنین تمام اعضا اقدامات انجام شده خود را به مسئول روابط عمومی مجموعه خود به صورت منظم و مستمر انعکاس دهند.
در پایان جلسه دکتر راضیه معصومی مشاور امور زنان و خانواده دانشگاه  ضمن جمع بندی مطالب ارائه شده، در خصوص تعیین آیین نامه‌ها و شیوه نامه‌های اجرایی و ابلاغی برای اجرای مفاد قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت تاکید کرد.
سایر نمایندگان نیز موارد مورد نظر را مطرح کردند.

  • گروه خبری : معاونت بهداشت
  • کد خبر : 218174
اسماعیل  استاجی
خبرنگار

اسماعیل استاجی

تصاویر

برگزاری پنجمین جلسه قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه در معاونت بهداشت برگزاری پنجمین جلسه قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه در معاونت بهداشت برگزاری پنجمین جلسه قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه در معاونت بهداشت برگزاری پنجمین جلسه قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه در معاونت بهداشت برگزاری پنجمین جلسه قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه در معاونت بهداشت برگزاری پنجمین جلسه قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه در معاونت بهداشت  برگزاری پنجمین جلسه قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه در معاونت بهداشت برگزاری پنجمین جلسه قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه در معاونت بهداشت

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید