گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1400/10/22 - 07:58
  • تعداد بازدید کنندگان خبر : 27
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری چهاردهمین جلسه هیئت رئیسه دانشکده پرستاری و مامایی

جلسه هیئت رئیسه دانشکده پرستاری و مامایی سه شنبه 21 دی ماه 1400با حضور اعضا در سالن شورای یک دانشکده برگزار شد.

205435.mp3 برگزاری چهاردهمین جلسه هیئت رئیسه دانشکده پرستاری و مامایی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشکده پرستاری و مامایی، در ابتدای جلسه دکتر علیرضا نیکبخت نصرآبادی رئیس دانشکده، با اشاره به برنامه تودیع همکاران و اعضای هیئت علمی که در طی دو سال گذشته بازنشسته شده اند، اظهار داشت: معاون دانشجویی و فرهنگی در ایام الله دهه فجرانقلاب اسلامی مراسمی برای این بزرگواران ترتیب داده تا به نحوی از آنان قدردانی شود.
وی همچنین موضوع هماهنگی جهت انجام معاینات دوره ای طب کار از کارکنان دانشکده را مطرح و از معاون اداری و مالی درخواست کرد که در این خصوص برنامه ریزی و هماهنگی لازم را بعمل آورد.
در ادامه دکتر نیکبخت نصرآبادی موضوع برنامه ی دومین نشست آزاد اندیشی را مطرح و افزود که هماهنگی های لازم در این خصوص انجام شده است.
قرائت نامه ارسالی از دانشگاه در راستای ساماندهی ساختار سازمانی، بررسی وضعیت پست های سازمانی واحد های تابعه دانشگاه و نحوه ایجاد و اصلاح  پست ها و  پست های بلاتصدی دانشکده ها از دیگر مواردی بود که در این جلسه به آن پرداخته و مقرر گردید طبق ضوابط اقدام شود.
همچنین در این جلسه مسائلی که مربوط به حفاظت، نوسازی و بازسازی ساختمان و تجهیزات دانشکده بود راهکارهای لازم ارائه شد.
در پایان رئیس دانشکده پیشنهاداتی در خصوص برنامه عملیاتی 4 ساله دانشکده (1400 تا 1404) توضیحاتی را بیان کرد تا بر اساس آن معاونت ها برنامه های عملیاتی و اجرائی خود را ارائه دهند.

  • گروه خبری : دانشکده پرستاری مامایی
  • کد خبر : 205435
سمیه عطایی
خبرنگار

سمیه عطایی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید