گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1400/07/21 - 10:06
  • تعداد بازدید خبر : 26
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

برگزاری چهارمین جلسه مرکز بهداشت جنوب تهران با خانه مشارکت منطقه 10

کارشناس مسئول واحد سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد مرکز بهداشت جنوب تهران از برگزاری چهارمین جلسه با خانه مشارکت منطقه 10 خبر داد.

198044.mp3 برگزاری چهارمین جلسه مرکز بهداشت جنوب تهران با خانه مشارکت منطقه 10

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مرکز بهداشت جنوب تهران، زهرا مرتضوی، کارشناس مسئول واحد سلامت روانی، اجتماعی و اعتیاد این مرکز گفت: برای اجرای برنامه الگوی سلامت روانی، اجتماعی ایرانیان (سامان) در منطقه 10 تهران، چهارمین جلسه خانه مشارکت منطقه در سالن جلسات مجتمع شهید غنی پور شهرداری منطقه 10 با حضور اعضاء برگزار شد.
در این جلسه مهدی سبحانی، معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 10 بر لزوم پرداختن به مسائل سلامت روان و اجتماعی اهالی تأکید کرد و در ادامه مرتضوی در خصوص طرح الگوی سلامت روان و مراقبت اجتماعی ایرانیان و همچنین اهمیت ویژه خانه مشارکت و نقش آن در پیشبرد اهداف سلامت جامعه مطالبی را بیان کرد.
وی در ادامه به لزوم همکاری و اقدام مدیران محلات در شبکه‌سازی برای دستیابی بهتر و مؤثرتر به مشکلات محله و پیاده‌سازی بهینه سیاست‌های سلامت روان و مراقبت اجتماعی در محله اشاره و بر بررسی منطقه در تحقیق میدانی به‌منظور نیازسنجی اهالی برای سلامت روان، مراقبت اجتماعی و برنامه‌ریزی لازم درزمینهٔ شناخت آسیب‌های هر محله تأکید کرد.

  • گروه خبری : مرکز بهداشت جنوب تهران
  • کد خبر : 198044
نگار  دیوبندی
خبرنگار

نگار دیوبندی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید