گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/05/23 - 12:46
  • تعداد بازدید خبر : 23
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

برگزاری ژورنال کلاب با موضوع بیماریهای اتوایمون سیستمیک و درمانهای ضد روماتیسمی در مرکز آموزشی درمانی بهارلو

ژورنال کلاب با موضوع بیماریهای اتوایمون سیستمیک، درمانهای ضد روماتیسمی، خطر عفونت کووید ۱۹ و نتیجه نهایی آنها در سالن آمفی تئاتر بیمارستان بهارلو برگزار شد.

160237.mp3 برگزاری ژورنال کلاب با موضوع بیماریهای اتوایمون سیستمیک و درمانهای ضد روماتیسمی در مرکز آموزشی درمانی بهارلو
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران بیمارستان بهارلو، روز چهارشنبه 22 مرداد 99، ژورنال کلاب با موضوع بیماریهای اتوایمون سیستمیک، درمانهای ضد روماتیسمی، خطر عفونت کووید ۱۹ و نتیجه نهایی آنها در سالن آمفی تئاتر این مرکز برگزار شد.
در ابتدای این جلسه که با هدایت دکتر ساسان فلاحی، عضو هیات علمی روماتولوژی و با حضور جمعی از اعضا هیئت علمی، اساتید، متخصصان و فراگیران رشته پزشکی برگزار شد، محمد رضا کروبی، اینترن داخلی به تشریح مکانیزمهای پاتوفیریولوژیک بیماری کووید 19 پرداخت.
در ادامه خلاصه ای از مطالعات و شواهد موجود مربوط به خطر و پیامد های ابتلا به کووید 19 در بیماران اتوایمون و بیماران روماتولوژی ارائه گردید.
کروبی، سپس براساس این شواهد میزان استفاده از داروهای ضدروماتیسمی و داروهای بیولوژیک و ادغام کارآزمایی های بالینی در مورد این موضوع در افراد با درگیری شدید ریوی مبتلا به کووید 19 را  مطرح و داروهای مختلف از این دسته را مورد بحث قرار داد.
جلسه با پرسش و پاسخ به پایان رسید.

 

  • گروه خبری : بیمارستان بهارلو
  • کد خبر : 160237
خبرنگار
فهیمه  نجاری

فهیمه نجاری

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید