گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1399/12/06 - 10:39
  • تعداد بازدید خبر : 49
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

برگزاری کارگاه آموزش مجازی با موضوع «باروری سالم» در شهرستان اسلامشهر

واحد سلامت خانواده شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر کارگاه آموزشی ویژه مراقبین سلامت پایگاه‌های سلامت برگزار کرد.

170844.mp3 برگزاری کارگاه آموزش مجازی با موضوع «باروری سالم» در شهرستان اسلامشهر
برگزاری کارگاه آموزش مجازی با موضوع
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، مریم دریایی پور، کارشناس برنامه باروری سالم شبکه در خصوص این کارگاه آموزشی که یکشنبه سوم اسفند ۹۹ با حضور ۵۴ مراقب و بهورز خانم شاغل در سالن آمفی تئاتر شبکه با رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی در راستای پیشگیری از کروناویروس برگزار شد گفت: در این کارگاه توضیحات کاملی در خصوص برنامه باروری سالم و مراقبت‌های مربوط به این برنامه ارائه شد.
وی میانگین تعداد فرزندان زنده‌ای که یک زن در طول دوره باروری می‌تواند به دنیا بیاورد نرخ باروری کلی عنوان کرد و افزود: با توجه به سیاست‌های جدید جمعیتی تمام واجدین شرایط باید به فرزند آوری تشویق و فرم مشاوره باروری برای همه زنان ۱۰ تا ۵۴ ساله همسردار در اولین مراجعه تکمیل شود..
دریایی پور زنان بالای ۳۵ سال تازه زایمان کرده تا یک سالگی کودک و زنان زیر ۳۵ سال تا ۲ سالگی کودک را واجد شرایط دریافت روش‌های پیشگیری از بارداری معرفی کرد و اظهار داشت که تمام روش‌های پیشگیری از بارداری فقط از طریق داروخانه با در دست داشتن نسخه قابل تهیه می‌باشد. زنان واجد شرایط بستن لوله‌های رحمی هم  می‌توانند با در دست داشتن مدارک لازم همراه با همسر پس از ارجاع به پزشک مرکز برای تکمیل فرم‌های مربوطه به پزشک مراجعه کنند. 
 
  • گروه خبری : شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر
  • کد خبر : 170844
زینب  ایمانی
خبرنگار

زینب ایمانی

تصاویر

برگزاری کارگاه آموزش مجازی با موضوع برگزاری کارگاه آموزش مجازی با موضوع برگزاری کارگاه آموزش مجازی با موضوع  برگزاری کارگاه آموزش مجازی با موضوع

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید