گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/09/18 - 06:37
  • تعداد بازدید خبر : 1449
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

تجلیل از حسابداران معاونت غذا و دارو به مناسبت روز حسابدار

به مناسبت روز حسابدار از زحمات و تلاش های کارکنان حسابدار معاونت غذا و دارو قدردانی شد.

95492.mp3 تجلیل از حسابداران معاونت غذا و دارو به مناسبت روز حسابدار

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی معاونت غذا و دارو، به مناسبت روز حسابدار، روز یکشنبه 17 آذر 98 در مراسمی باحضور دکتر منان حاجی محمودی، معاون غذاودارو دانشگاه، دکتر ابوالفضل نجاریان، مشاور اجرایی و مریم محمدزاده، رئیس اداره امور عمومی معاونت غذاودارو از زحمات لیلا رستمی رئیس حسابداری و تمامی کارکنان امورمالی با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.
در اين مراسم دکتر حاجی محمودی ضمن تبريك روز حسابدار گفت: با توجه به جایگاه رفیع وحساس حسابداری در معاونت غذا و دارو همواره کارشناسان امور مالی به عنوان مشاوران امین با ویژگیهای منحصر به فرد از قبیل صداقت، درستی، اخلاص و ... از اهمیت والایی برخوردار هستند.
وی همچنین گفت: نقش حسابداری بعنوان فراهم کنندگان اطلاعات مالی معاونت قابل توجه بوده و مورد توجه خاص و عام است؛ که بر خود لازم میدانم از زحمات طاقت فرسای تمامی کارشناسان امور مالي تشكر و براي همگي آرزوي تندرستي و سلامتي کنم.
در ادامه مسئول حسابداری معاونت غذا و دارو از زحمات کارکنان این واحد تشکر کرد و روز حسابدار را تبریک گفت.
در پایان کیک ویژه روز حسابدار برش و بین همکاران شرکت کننده در مراسم توزیع شد.
 در این مراسم لوح تقدیر روز حسابدار توسط دکتر حاجی محمودی به رئیس و کارکنان حسابداری تقدیم شد، که متن لوح تقدیر به شرح زیر است:
همکار محترم حسابدار
با تاییدات الهی و در پرتو الطاف حضرت حق در آستانه ١٥ آذر 'روز حسابدار' قرار داریم. بی‌تردید این روز یادآور همگرایی و خردورزی جمعی و اعتلای نقش بی‌بدیل حسابداران در عرصه‌های مختلف اقتصادی، مالی، ذی‌حسابی و حسابرسی است و مهم‌ترین ره‌آورد این حرفه تخصصی را می‌توان در ایجاد هم‌افزایی ظرفیت‌های عرصه حسابداری جستجو کرد.
این‌جانب در این روز فرخنده با گرامیداشت و تشکر از تلاش‌ها و خدمات خالصانه و خاضعانه تک‌تک همکاران محترم امور مالی و از باب حدیث شریف' مَن لَم یَشکُرِالمَخلوق لَم یَشکُرِالخالِق 'جا دارد تا مراتب تقدیر و سپاس خود را از شما همکاران عزیز که درنهایت دقت و صحت نسبت به ارسال به‌موقع خدمات امور مالی مجموعه معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی تهران مشارکت می‌نماید به حضور اعلام داشته و از خداوند متعال سربلندی و موفقیت روزافزون شما را مسئلت نمایم.
دکتر منان حاجی محمودی
معاون غذا و دارو دانشگاه

خبرنگار: سمیه رنجبر

عکاس: مرتضی ابراهیمی
 

  • گروه خبری : معاونت غذا و دارو,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 95492
کلمات کلیدی
خبرنگار
خديجه  آب پر

خديجه آب پر