گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/10/24 - 17:35
  • تعداد بازدید خبر : 19
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

تسلیت اعضای هیات رییسه، هیات علمی و کارکنان دانشکده پیراپزشکی به مناسبت درگذشت تعدادی از اعضای خانواده دکتر شمسی عضو هیات علمی این دانشکده

اعضای هیات رییسه، هیات علمی و کارکنان دانشکده پیراپزشکی در پیامی درگذشت تعدادی از اعضای خانواده دکتر شمسی عضو هیات علمی این دانشکده را تسلیت گفتند.

97088.mp3 تسلیت اعضای هیات رییسه، هیات علمی و کارکنان دانشکده پیراپزشکی به مناسبت درگذشت تعدادی از اعضای خانواده دکتر شمسی عضو هیات علمی این دانشکده
به گزارش روابط عمومی دانشکده پیراپزشکی، در حادثه کرمان تعدادی از اعضای خانواده دکتر افضل شمسی عضو هیات علمی گروه هوشبری این دانشکده به رحمت خدا رفتند. اعضای هیات رییسه، اعضای هیات علمی و کارکنان این دانشکده در پیامی این غم بزرگ را به وی تسلیت گفتند.
متن پیام به شرح زیر است:
جناب آقای دکتر افضل شمسی 
عضو محترم هیات علمی دانشکده پیراپزشکی
درگذشت تعدادی از اعضای خانواده جنابعالی را در حادثه کرمان غم بزرگ و تاسف آوری را به همراه دارد . تحمل این رنج عظیم بسی سخت خواهد بود. خانواده پیراپزشکی را در این روزهای سخت کنار خود و در این غم شریک بدانید. ‌از درگاه خداوند متعال برای حضرتعالی، خانواده داغدارتان و سایر بازماندگان صبر و برای مرحومان علو درجات مسئلت داریم.
اعضای هیات رییسه،اعضای هیات علمی و کارکنان دانشکده پیراپزشکی

 

  • گروه خبری : دانشکده پيراپزشكي,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 97088
کلمات کلیدی
خبرنگار
الهام  حق شناس

الهام حق شناس