گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/04/23 - 15:58
  • تعداد بازدید خبر : 96
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

تقدیر از برندگان مسابقه عکاسی بهداشت دست در مراقبت از بیماران مبتلا به کرونا در دانشگاه علوم پزشکی تهران

رئیس دانشکده پرستاری و مامایی در جلسه ای مجازی از برندگان مسابقه عکاسی بهداشت دست در مراقبت از بیماران مبتلا به کرونا در دانشگاه علوم پزشکی تهران تقدیر کرد.

159190.mp3 تقدیر از برندگان مسابقه عکاسی بهداشت دست در مراقبت از بیماران مبتلا به کرونا در دانشگاه علوم پزشکی تهران

به گزارش روابط عمومی دانشکده پرستاری و مامایی؛ جلسه مجازی تقدیر از برگزیدگان مسابقه عکاسی بهداشت دست روز یکشنبه ۲۲ تیرماه با حضور رئیس دانشکده، عضو هیات علمی گروه آموزشی داخلی جراحی و سوپروایزر کنترل عفونت بیمارستان امام خمینی (ره) و هانیه اشک تراب گرافیست از شیراز، فاطمه سادات اعلائی کارشناس شیمی کاربردی از تهران و فرزانه دانشیار کارشناس اتاق عمل بیمارستان امام خمینی (ره) برگزار شد.
در این جلسه که به صورت اسکایپی برگزار شد؛ دکتر علیرضا نیکبخت نصرآبادی، رئیس دانشکده پرستاری و مامایی تهران با یادآوری از برگزاری مسابقه عکاسی به مناسبت روز جهانی بهداشت دست  ۵ می (۱۶ اردیبهشت ماه)، با شعارNurse    and midwives clean care is in your hands  و با موضوع "بهداشت دست در مراقبت از بیماران مبتلا به کرونا در دانشگاه علوم پزشکی تهران؛ بهداشت دست را مهم‌ترین رکن پیشگیری از عفونت‌های بیمارستانی به طور خاص در بحث کووید ۱۹ دانست و بر لزوم رعایت آن تاکید کرد.
دکتر اسمعیل محمدنژاد، عضو هیات علمی گروه آموزشی داخلی جراحی و سوپروایزر کنترل عفونت بیمارستان امام خمینی (ره) نیز با قدردانی از شرکت برگزیدگان در این مسابقه؛ بهداشت دست را اصلی‌ترین و مهم‌ترین راه پیشگیری از عفونت بیمارستانی عنوان کرد و گفت: بهداشت دست قبل از شیوع کووید ۱۹ نیز به عنوان اصلی‌ترین راه پیشگیری از عفونت مطرح بود و رعایت می‌شد و زمان شیوع کووید ۱۹ نیز یک پکیج از وسایل مراقبتی اعلام شده که اصلی‌ترین آن بهداشت دست است. چرا که استفاده از ماسک هم اگر همراه با بهداشت دست نباشد فایده‌ایندارد.  
وی در ادامه با تشکر از حمایت شرکت فارمدپرتو لوتوس؛ جوایز نقدی و نحوه اعطای آن به برگزیدگان را اعلام کرد.

  • گروه خبری : دانشکده پرستاری مامایی,گروه خبری RSS,اخبار
  • کد خبر : 159190
خبرنگار
شيما سادات  عطري

شيما سادات عطري

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید