گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 97/09/03 - 09:42
  • تعداد بازدید خبر : 694
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

تقدیر از دکتر ابراهیم کتابچی و انتصاب دکتر محمد شیرانی به عنوان سرپرست بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان سینا

دکتر محمد طالب پور، رئیس بیمارستان سینا با ارسال تقدیرنامه ای از زحمات بی دریغ دکتر کتابچی در پیشرفت و ارتقاء بخش جراحی مغز و اعصاب این مرکز تقدیر کرد و با ارسال حکمی دکتر محمد شیرانی را به سمت سرپرست بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان سینا منصوب کرد.

82224.mp3 تقدیر از دکتر ابراهیم کتابچی و انتصاب دکتر محمد شیرانی به عنوان سرپرست بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان سینا

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، دکتر محمد طالب پور، رئیس بیمارستان سینا با ارسال تقدیرنامه ای از زحمات بی دریغ دکتر کتابچی در پیشرفت و ارتقاء بخش جراحی مغز و اعصاب این مرکز تقدیر کرد و با ارسال حکمی دکتر محمد شیرانی را به سمت سرپرست بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان سینا منصوب کرد. متون نامه به شرح زیر است.


متن تقدیر از دکتر ابراهیم کتابچی

به نام خدا

جناب آقای دکتر کتابچی
ریاست محترم بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان سینا
سلام علیکم
بدینوسیله ضمن تشکر فراوان از زحمات بی دریغتان در پیشرفت و ارتقاء بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان در مدت زمان ریاست جنابعالی در آن بخش، با توجه به نائل شدن به افتخار بازنشستگی، تقاضامندیم که همچنان به عنوان ریاست معنوی بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان سینا این مرکز را همچون گذشته در ارتقاء سطح علمی و خدمت رسانی به مراجعین یاری فرمائید.
دکتر محمد طالب پور
رئیس بیمارستان سینا

متن حکم انتصاب دکتر محمد شیرانی به عنوان سرپرست بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان سینا

به نام خدا

جناب آقای دکتر محمد شیرانی
عضو محترم هیئت علمی

سلام علیکم؛
احتراما، نظر به سوابق ارزنده علمی و مدیریتی شما بدینوسیله جنابعالی به عنوان سرپرست بخش جراحی مغز و اعصاب بیمارستان سینا منصوب می گردید، تا با همکاری  با اعضاء محترم هیئت علمی، دستیاران و سایر پرسنل شاهد ارتقاء سطح خدمت رسانی در این معاونت باشیم. توفیق روز افزون جنابعالی را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نماییم.
دکتر محمد طالب پور
رئیس بیمارستان سینا

  • گروه خبری : بیمارستان سینا
  • کد خبر : 82224
کلمات کلیدی
خبرنگار
رضا  آسيابي

رضا آسيابي