گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/05/19 - 12:21
  • تعداد بازدید خبر : 84
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

ثبت نام سری دوم بیمه سلامت دانشجویان Ph.D و مقطع تخصصی آغاز شد

طبق اعلام اداره رفاه و تعاون دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران، پورتال ثبت نام بیمه سلامت دانشجویان مقاطع تخصصی و Ph.D از 19 مرداد 99 باز می شود.

160076.mp3 ثبت نام سری دوم بیمه سلامت دانشجویان Ph.D و مقطع تخصصی آغاز شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران معاونت دانشجویی فرهنگی، فریده باشی رئیس اداره رفاه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران در این خصوص گفت: سامانه ثبت نام بیمه سلامت و دریافت وام بیمه در سری اول ثبت نام، 7 مرداد ماه به پایان رسید که باتوجه به تقاضای دانشجویانی که موفق به ثبت نام بیمه و دریافت وام بیمه نشده اند، این پورتال از روز یکشنبه 19 مرداد 99 تا روز شنبه 15 شهریور ماه باز و امکان ثبت نام دانشجویان وجود خواهد داشت.
بر این اساس، دانشجویانی که به اداره رفاه تعهد محضری ارائه داده اند می توانند با مراجعه به پرتال اداره رفاه به نشانی refah.tums.ac.ir و وارد کردن شماره دانشجویی و کد ملی، ضمن ثبت نام بیمه، از خدمات ارائه وام بیمه نیز بهره مند شوند.
توضیح اینکه، دانشجویانی که نمی توانند وارد پورتال شوند و یا دانشجویان متاهلی که تاکنون وضعیت تاهل خود را اعلام نکرده اند، می توانند با شماره تلفن 64432519 تماس و یا به ساختمان معاونت دانشجویی فرهنگی واقع در خیابان قدس، شماره 21، طبقه سوم، اداره رفاه و تعاون دانشجویان مراجعه کنند.

  • گروه خبری : معاونت دانشجویی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 160076
خبرنگار
حسین شیخ محمدی

حسین شیخ محمدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید