گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/05/15 - 15:57
  • تعداد بازدید خبر : 52
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

جلسه آموزشی فعالیت بدنی در میانسالان با رویکرد همه‌گیری کووید 19 در معاونت بهداشت

با توجه به دوران همه‌گیری کووید 19 و لزوم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، جلسه آموزشی فعالیت بدنی در میانسالان با رویکرد همه‌گیری کووید 19 از طریق فضای مجازی در معاونت بهداشت برگزار شد.

160009.mp3 جلسه آموزشی فعالیت بدنی در میانسالان با رویکرد همه‌گیری کووید 19 در معاونت بهداشت
جلسه آموزشی فعالیت بدنی در میانسالان با رویکرد همه‌گیری کووید 19 در معاونت بهداشت

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، با توجه به دوران همه‌گیری کووید 19 و لزوم رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، جلسه آموزشی فعالیت بدنی در میانسالان روز چهارشنبه 15 مرداد 99، با تدریس دکتر توحید سیف برقی عضو هیئت‌علمی و متخصص پزشکی ورزشی به‌طور مستقیم از بیمارستان امام خمینی (ره) و از طریق فضای مجازی در محیط skyroom معاونت بهداشت برگزار شد.
از طریق هماهنگی‌های انجام‌شده توسط دکتر نرجس توکلی کیا مدیر گروه سلامت جمعیت، خانواده و مدارس و پروانه حاجی‌مرادی کارشناس برنامه سلامت میانسالان معاونت بهداشت با گروه سلامت خانواده ستاد شهرستان‌های ری و اسلامشهر و مرکز بهداشت جنوب تهران، جلسه آموزشی برای مراقبین سلامت و ماماهای شاغل در مجموعه تحت پوشش برگزار شد.
 در این جلسه دکتر سیف برقی متخصص پزشکی ورزشی بیمارستان امام خمینی (ره) در خصوص انواع فعالیت‌های جسمانی، نحوه تجویز نسخه ورزشی و نکات مهم در انجام مشاوره با گروه سنی میانسالان هنگام ارزیابی فعالیت بدنی، توضیحات کامل و کاربردی ارائه کرد. در این جلسه 120 نفر از کارکنان شاغل در مراکز و پایگاه‌های بهداشتی تحت پوشش شرکت فعال داشتند.

  • گروه خبری : معاونت و مراکز ستادی,معاونت بهداشت,اخبار
  • کد خبر : 160009
خبرنگار
اسماعیل  استاجی

اسماعیل استاجی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید